SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo szybki metabolizm a sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
Witam
mam 38 lat i bardzo szybki metabolizm, dosłownie wszystko co jem po 15 min laduje w kiblu , jest mi wciąż goraco,wrecz plone,jem dziennie już 10tys kcal, oraz gainery, a waze tylko 68kg przy 183cm a cwicze od 15lat już, gdy cwicze to wzytko mi trzela i skrzybi ,koci stawy a mienie miękkie i labe mimo ze rozpiera mnie energia i agresja, a trenowali mnie najlepsi trenerzy w polsce ,znane nazwizka i nic kasa w bloto , sila tez nie idzie , nie wiem na jakim etapie jest cos nie tak ,czy stymulacja czy regeneracja ,ale wydaje mi się ze to jakas ukryta choroba we mnie która wyniszcza moje ciało niezależnie co zjem czy jak cwicze, zatem czy sterydy jako ostania deska ratunku mi pomloze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8745
shawnray1234
często sram i wymiotuje zółcią i wtedy mam trochę ulgi ale skad tyle tej zolci to nie wiem, w badaniach wyszlo ze mam mega duza watrobe ale działa az za dobrze tzn produkuje bardzo dużo zolci a zolc w tej iloci powoduje biegunke


Jeśli to nie troll, to w tej żółci i wątrobie tkwi problem


Zmieniony przez - maro566 w dniu 2017-02-11 12:14:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
tak w normie
ankieta zawarta jest w moim 1 poscie w opisie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 56 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4670
Jeżeli prawdą jest to co piszesz to ostatnią deską ratunku powinien być lekarz. Pod warunkiem, że to faktycznie jest 10000 kalori a nie 1500.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3109
A jeśli nie to mwgalia czyni cuda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3109
A jeśli nie to megalia czyni cuda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23537
tak, ale jak chce sobie jeszcze kiedys poruchac to niech tego syfu nie bierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3109
smerf20
tak, ale jak chce sobie jeszcze kiedys poruchac to niech tego syfu nie bierze

To fakt trzeba brać coś na prolaktyne jak przy DD i będzie okej, szkoda tylko ze takiej informacji na ulotce nie podają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wez pokaz te 10tys kcal bo w to nie wierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205715
Moze masz lokatora,tasiemiec?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
10 000 kcal? Rozpisz tę swoją dietę dokładnie. Coś tu nie gra.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl metka + cypionate czy prop ?

Następny temat

Przedłużenie pierwszego cyklu

WHEY premium