SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo szybki metabolizm a sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
mialem juz rozne diety w zyciu i i tak nic nie pomoglo, rozne ilosci kcal, nie robcie ze mnie d****a,z niektorymi rzeczami nie wygrasz dieta!!!!
lekarze tez nic nie pomogli a chodzilem prez lata do roznych, psychotropy tez gowno daly, jeszcze gorzej bylo, to takie glupie rozumowanie ze jesli nie wiadomo jaka jest przyczyna to napewno glowa , lobby psychiatryczne jest obecnie bardzo mocne i narkotyki zamulacze przepisuja praktycznie kazdemu, bo to doskonala zyla zlota,dla firm i samych psychiatrow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Cos z Twoim organizmem jest nie tak a saa tego nie wyleczy wiec zajmij sie naprawa zdtowia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
ja p******e , no zaraz korwa dostane szalu tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
piszesz bzdury, poniewaz zmiana dieta / nawykow zywieniowych / doboru odpowiednich skladnikow jestes w stanie wyleczyc wiekszosc chorob ukladu pokarmowego i nie tylko.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 56 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4670
Takie objawy często dają nerwice, zaburzenia i choroby autoagresywne. Skup się na swoim zdrowiu, bo to ewidentnie szwankuje na wielu płaszczyznach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Czego od nas oczekujesz w takim razie ? Sterydy pomagaja wbudowac cos z zarcia w cialo owszem, ale jak to sie wogole nie przyswaja to jaki jest sens ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3637
poza tym skoro lekarze nie sa w stanie Ci pomoc, jak maja to zrobic ludzie z FORUM? 10tys. kcal przy Twoich gabarytach to jakby wpakowal 10 osob do malucha....... ale coz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
akurat po lekarzach to poprawiamy tu niemal codziennie
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Sporo żarcia marnujesz. Nie wierz w to, że tyle kalorii przetwarzane jest na ciepło i na energię.
Wszystko przelatuje przez Ciebie.

Skoro się wypróżniasz tak często to chyba znasz już powód braku przyrostów.
Możesz jeszcze zbadać się pod kątem utajnionej choroby tarczycy.

Podkreślam, że utajnionej, oprócz TSH fT3 i fT4 bada się jeszcze coś innego, sam się dowiedz.

Ja mam podobnie, że miałem znikome przyrosty pomimo ładowania tysięcy kalorii przy normalnym wypróżnianiu.
Po długim czasie zauważyłem, że podbijanie kalorii do kosmicznych wartości niewiele pomoże tak samo jak rzucanie się na sterydy.

A ostatnio wpadł mi do głowy szalony pomysł, że skoro sól zatrzymuję wodę w organizmie to nie żałuję sobie soli, prawie wszystko solę.
Jeśli to będzie chociaż woda podskórne to i tak będę zadowolony jeśli waga ruszy.
Oczywiście zaopatrzyłem się w sól himalajską jeśli to rzeczywiście jest ta zdrowsza sól.
Pewnie większość z Was wyśmieje taki pomysł ale jeśli sam nie spróbuję to się nie dowiem jak będzie. Mam nadzieję, że kuku sobie nie zrobię. Ciśnienei zawsze mam niskie , brak obrzęków, a wręcz przeciwnie, zawsze byłem jakby odwodniony. Okaże się.

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale miczelx coś podobnego eksperymentowałeś aby być bardziej krągły na twarzy czy coś w tym stylu. Jeśli się mylę to sorki


Zmieniony przez - BANanana w dniu 2017-02-08 14:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 56 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4670
Autorze wątku dla własnego zdrowia radzę nie słuchać tak skretyniałych rad jak duże spożycie soli, aby przytyć. Po drugie związek pomiędzy normalną perystaltyką jelit a kaloriami jest praktycznie zerowy. Jak ci będzie kał tydzień zalegać to fakt teoretycznie będziesz cięższy, ale chyba nie o taką wagę chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl metka + cypionate czy prop ?

Następny temat

Przedłużenie pierwszego cyklu

WHEY premium