SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc bardzo bardzo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 9 strzałów omnadrenu i planuje rozłożyć je na 9 tygodni do tego 100 mety i na tym planuje zrobić pewną baze potym odtłuszczyć się clenbuterolem moje pytania brzmią:
1)czy potrzebuje czegoś na odblokowanie jeśli tak to czego i kiedy to wziąć?
2)słyszałem że są środki chamujące retencje wody jeśli tak to jakie orientacyjne ceny i jak je brać?
3)jak prawidłówo przyjmować clembuterol
4)czy sauna w momencie takiej kuracji może mi w czymś zaszkodzić
a i jeszcze jedno dieta jest poprawna na 100% mam 20 lat i prawie cztery lata stażu w tym tylko 30 tab. mety ponad rok temu za odbowiedzi wielie dzięki może ja się kiedyś zrewanżuje


pytam i odpowiadam a jeśli nic niewiem to milczę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)clomid i nolva
2)pytaj innych
3)tu tez ci nie pomoge
4)saune se daruj bo to sie mija z celem...(tymbardziej z omka)
i uwazam ze 9 strzalow na 1raz to duzo...
mysle ze 7 by ci wystarczylo zupelnie ale to jest moje zdanie niech sie wypowiedza inni..
Amen!!

gdy zawiodl kolega to...
GO ***AĆ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chce Ci nic mowic bo to Twoja sprawa, ale omnadren + meta to jedno z najgorszych polaczen, jakie moze byc...Spompujesz sie woda, pozniej wszystko spadnie i do tego obciazysz serce, zablokujesz sie , na pewno sie otluscisz, spuchnie ci twarz... Lepiej zamien ome na np. prolongatum - beda duze lepsze efekty, zapewniam Cie... Tym bardziej, ze oma bardziej szkodzi na watrobe od np. prolongatum, ale jak juz sie zdecydujesz to zaaplikuj osłony i nie jedz duzo tlustego (lepiej weglowodany)..A poza tym oma cenowo stoi nimal identycznie jak prolon, wiec jeszcze sie zastanow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
"słodkiego milego życia"

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrzw...... oma ma raczej taki sam wplyw na watrobe jak prolongatum.. ogolnie to strzaly omiaja warobe,wiec nie wypisuj tu jakis glupot... watroba to moze mu pasc od mieta...

gdy zawiodl kolega to...
GO ***AĆ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Oma + meta= H2O.

Grzegorz :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
Witaj

Co do sauny do odradzam bo koks podwyzsza cisnienie...wiec lepiej saune sobie daruj bo mozesz odechac.

Pozdrawiam

BUSHI NO ICHI GON

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
...odjechac

BUSHI NO ICHI GON

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
A wiec tak tak potrzebujesz na odblokowanie i to sporo clomidu ja bym proponowal 20 -30 tab. Zaczynasz brac 10 dni po ostatnim strzale omki i bierzesz 8x2tab 11x1tab. Co do srodkow chamujacych retencje to w czasie cyklu mozesz sporzywac Proviron i Nolvadex co spowoduje znaczne obnizenie estrogenow w twoim organizmie. Bedziesz mial mniej wody i wieksza pewnosc ze nie dostaniesz gyno. Co do clenbuterolu to ja proponuje cykl miesiąc na miesiąc.
1tydz 1,2,3,4,5,5,5
2tydz 5,5,5,5,5,5,5
3tydz 5,5,5,5,5,5,5
4tydz 5,5,5,4,3,2,1
miesiac przerwy i powtorzyc. Tabletki to 0,02mcg Spiropent jesli chiński to polowa dawek. Jesli uwazasz ze twoj organizm zniesie wiecej mozesz zamiast 5 jesc 6 albo nawet 7 tab dziennie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
A teraz nastąpi pytanie " a co to jest gyno?"


Grzegorz :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Clen po omce to średnio dobry pomysł...


***********************
Doradca w dziale doping
***********************
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A co powiecie na to?

Następny temat

Deca kiedy zastrzyk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiecej