SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania saa-składka !!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Zrobilismy badania hgh pora może by coś przebadać z saa ?
Sporo osób się podpytuje o taka opcje , tak wiec można coś podziałać
powtórkę hgh na pewno zrobimy , dzisiaj jedna osoba miała wpłacić kaskę za hgh za dostep do badań to będzie już jakiś plus na kolejne badania hormonów,aby trzymać rękę na pulsie .
Sprawa z hgh będzie jak coś poruszana w odpowiednim temacie

Na razie luźny pomysł , bez poruszania jakie konkretnie firmy i jakie konkretnie środki ,chociaż tutaj poruszał bym się raczej na środkach typu oxa,primka,master,tren bo mysle że szkoda siana na badania propa czy tam cypio i sprawdzanie czy jest tego propa 88 mg czy 110 na ml i substancji czynnej

Koszt składki do ustalenia pomiędzy nami , napisałem meila do labu o dokładne koszta badań jak również zapytanie o zniżkę jak dostanę odpowiedź to ją tutaj wkleję
w tym temacie proszę o zapisywanie się osób chętnych wstępnie na takie przedsięwzięcie
każda dopisująca się osoba kopiuje listę i dopisuję swój nick , zapewni to nam porządek
ja zaczynam-

1-lodzianin


w tym temacie również zapraszam do dyskusji jak również zgłaszania swoich propozycji/uwag czy jakiś pomysłów

jeśli po ustaleniu kwoty składki , kogoś nie było by stać na wpłate ustalonej kwoty proszę wtedy o pw i wykreślę tą osobę z listy ( różnie bywa w życiu ,niespodziewane wydatki i inne sprawy) tak więc żaden problem

chwilowo jest to luźny pomysł i czy on wypali zależy od ilości chętnych osób


W przypadku gdy nie będzie można się dogadać co dokładnie badamy i jakie laby - zastrzegam sobie prawo ostatecznej decyzji (w przypadku braku ogólnego porozumienia oczywiście , gdzie zaznaczam ze pod uwagę będzie brana większość głosów )



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-04-18 21:13:03
4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 99
Cześć, jak będziecie robić kolejna zrzutkę chętnie się dołożę i mogę wrzucić jakieś 2 flakony na badania. I jakieś peptydy jeśli będzie ktoś chętny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3191
1-lodzianin
2-tłusty13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
3. Krzychu79

Też myślę żeby testa odpuścić. Treny, mastery, blend jak dla mnie. Moje widzimi się to gen, nex i andro.


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 18.04.2019 21:19:42
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29305
4. skyboom , dostosuje się do większości osób co do środków ,co do labów stawiam na nexium ions malay tiger.
1

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16216 Napisanych postów 18131 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196762
1. Lodzianin
2. tłusty13
3. Krzychu79
4. skyboom
5. Kosta83

Moje typy firm to nexium, genamed, ions, vertex bo do nich akurat mam najtańsze dojście. Jeżeli chodzi o substancje to najbardziej zależy mi na długim masterze. Zbadalbym tego ionsa i ewentualnie odszczekał swoje źle opinie . Mogę udostępnić do testu jedną ampe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
1. Lodzianin
2. tłusty13
3. Krzychu79
4. skyboom
5. Kosta83
6. Mesja

omerta 2

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Tylko u nas będzie się to różnić tym że zbadamy próbki z rzeczy które już latają na tą chwilę ,żadnego czekania po 2 tyg itd

Środki które latają już od jakiegoś czasu (partie) żadnych nowych/najnowszych wypustow
Dlaczego ? Bo się zaraz okaże że w primie 100 mg siedzi 150 a w masterach enan 200 jest po 250 %%
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
PS
Panowie prośba proszę tutaj nie wklejać żadnych wyników badań .Nie chce aby z tego tematu zrobił się śmietnik z przerzucaniem się badaniami .


Przedyskutuje temat z innymi modami dopingu i może stworzymy wspólny temat do wklejania wyników badań .





Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-04-19 05:25:08
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16216 Napisanych postów 18131 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196762
lodzianin1
Tylko u nas będzie się to różnić tym że zbadamy próbki z rzeczy które już latają na tą chwilę ,żadnego czekania po 2 tyg itd

Środki które latają już od jakiegoś czasu (partie) żadnych nowych/najnowszych wypustow
Dlaczego ? Bo się zaraz okaże że w primie 100 mg siedzi 150 a w masterach enan 200 jest po 250 %%

Dokładnie, dlatego oferuje swojego mastera, którego zdjęcia już jakiś czas temu wrzucalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ipamorelin plus t500

Następny temat

pierwszy cykl sustanol 350mg solo - odblok

WHEY premium