SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRD-FID Temat ogolny

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 95472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
i tak wiekszosc ludzi mysli tym schematem po co mam kupowa testolic jak za pol ceny moge miec brd czy phoenixa i roznciy w dzialaniu nie odczuje.i akurat w jesli chodzio propa to idzie zrozumiec bo prop jest zazwyczaj dobry nawet w ugl. ale juz jesli chodzi o deke, enan to jednak lepiej zainwestowac w apteke, tyle ze dzis czesciej mozna trafic na kujawski zamiast deki aptecznej niz na kiepska deke ugl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jak deka prosze o opinie osób które stosowały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 358
NO i jak panowie z produktami tej że firmy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jezeli srodki beda caly czas trzymaly poziom to sie nie zawiedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
no no kto to nas odwiedzil jak tam boldek panie eliteeeee

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
najlepiej na 3zl niech sprzedaja ampe i przez pierwsze 3 lata o ile by sie utrzymali beda jedynie zbierali na grzywne, nastepny rok na adwokatow i dopiero po 4 latach moga liczyc na zysk, za produkcje jeszcze dochodzi puszka i wtedy sie zaczyna- "na choj mi to bylo, bmw i tak zabrali"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
chyba ze to robi policjant

elvis powrocil

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
tym lepiej bo takie akcje sa spektakularne wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
niech se zarabiaja chlpaki z czegos trzeba zyc latwo nie jest a jak by im sie nie oplacalo irko to by napewno nie robili dobrze ze jest duzy wybor ja nie biore zadnego z polskich srodkow ale macie towaru jak grzybow po deszczu

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
a mnie to tez rybka, dla mnie to za darmo moga rozdawac, chetnie wezme
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Genotropin16iu PL i 36iu BG

Następny temat

co sadzicie?

WHEY premium