SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRD-FID Temat ogolny

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 95451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Kolega bierze propa, rozrywa ale zastrzyki bola jak s****ysyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
ja sobie tak pomyslałem moze w trnie jest bold:P w boldzie entan a w entanie skoro czerwony jest tren heeh tylko im sie druczek pomylił:)

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec jak znasz kombinacje to jestes w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
hehe wtedy wiadomo co kupywac:D eheh moze kiedys sie doczekamy :D deci na rażacym niebieskiem:D było by ciekawe

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno

Powinny byc te soczki kolorowe jak lizaki chupa chups mojego syna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
hehe tylko zeby sie skóra niezmieniła jak u hulka;) hehe

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
MOcny a widzisz tego ja nie widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
to teraz mozna miec tren w cenie enana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 123 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 309
to tego bolda jak byscie dawokwali bo już mówią ze lipny czuć go coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Co do tych kolorow to na pierwszy rzut oka zamienione etykietki... Ciekawe czy to działa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Genotropin16iu PL i 36iu BG

Następny temat

co sadzicie?

WHEY premium