SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRD-FID Temat ogolny

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 95699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 263 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2695
Ja powiem od siebie ze znam osobiscie, i niemusze widziec, a tym bardziej tutaj zamieszczac jakis smiesznych zdjec czy chvj wie czego. Znam ludzi ktorzy bili BRD - nie propa, a enana i dece, i mieli stany zapalne - goraczki, bole miesni, chodzili jak piraci. Wiem ze zaraz sie ktos znajdzie z tekstem "pewnie nieumia robic strzalow". A chyba kazdy przyzna mi racje ze enan czy deca, ktore filozofii zadnej niewymagaja i dziecko z gimnazjum ktore mialo ulamki lub procenty umialoby je zrobic. Ale jedno jest pewne - cos w tm brd smierdzi...
Tani towar, to wyznacznik albo zanizonych stezen, albo oszczednosci na chvj wie czym. I tak jak maxim powiedzial - najlatwiej zrobic propa bezbolesnego to go zanizyc. Swoja droga pragne pogratulowac producentowi BRD za produkcje propa na 100% EO. Kto kuma troche temat ten wie o czym mowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
placa wam za takie wypracowania?

nie chcialoby mi sie pisac takich referatow na pol strony

a ze stanami zapalnymi, nie dzialajacym towarem itd spotkalem sie tylko na sfd
nie mowie tu o brd tylko ogółem, zreszta kumaci pjerdola ten dzial bo tu jest pimp wars

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Prosto, ale i fajnie ujęte kilka słów prawdy szczurkuBo fakt faktem, wałów najwięcej jest na sfd...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
jacek powiem tak jakbys sie rozpisal raz to by to o wiele lepiej wygladalo. a ze ty co chiwle tu wszyztkich przekonuejsz to zajezdza jakims smokim on tez mial takie teksty. kazdy wie o co chodzi, wiec nie ma sensu zebys wychwalal po raz setny te srodki. raz wystarczy. moja zdanie co do brd jest takie ze wole dac ze 10-30zł wiecej np i kupic innego undera ktoremu bardizej ufam. starczy mi ze biłem propa brd i byl to jedyny prop ktorego po którym czulem dyskomfort. wczensiej lecialem juz takie propy ktore ludzie narzekali ze naprawde bolesne (EC, feniks, atomic, i jescze pare innych) i nic specjalnego nie czulem. z brd okazalo sie ze jestem zmuszony odeslac czesc towaru a napoczety flakon odstawic. nie wiem czy od poczatku taki prop byl czy poprostu któras partia ale wiem ze to co bilem musialo byc nie teges cos. ale np enana , trena kumpel chwalil, jednak to bylo z pierwszych parti jescze. tych nowych nie bił. ja w niej widze obecnie wiecej minusów niz w reszcie underów w podobnych przedzialach cenowych. zdecydowanie wiecej negatywnych opinii. i to nie tylko od ludzi ktorzy nie maja tego w ofercie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
masz racje tomczers ja poprostu bije innego propa i tyle koniec wypowiedzi
swoja droga jest apteka i jej sie trzymajmy
pozdrawiam zdrowia i masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
nie rozumiem troche czemu czesc osob tak sie uparla na te niskie ceny , na wejsciu brd i phoenix to byly praktycznie te same ceny , gora 5-10 zl rozniecy na flakonie , i przy feniksie nikt nie placze ze za tani itp. bilem brd na samym poczatku jak wyszlo i prop co prawda bolal ale byl kosa nieziemska , mnostwo ludzi u mnie to wbija , mysle ze znalazlbym z 15 osob , i jedyne problemy jakie byly to wlasnie w moim wypadku prop ale to byla kwestia nie tylko brd bo ogolnie zle reaguje na propy. Sprawa prosta, ludzie nie czytaja sfd, bija brd i rosna, pewnie to placebo

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"na wejsciu brd i phoenix to byly praktycznie te same ceny"

może u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
tak oczywiscia tylko u mnie , jezeli prop brd 6 i pol zdrapki za dyche a feniks 7 zdrapek, propa atoma tez po 7 zdrapek wyrwiesz, wiec gdzie tu taka roznica??

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
o cenach już nie piszemy nawet w zdrapkach
nadal jednak uważam, że mamy inne

i ne ograniczaj się tylko do propa, który zawsze jest najtańszy,w ięc siłą rzeczy i różnice w cenach najmniejsze

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2010-02-03 11:44:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
sting tyle ze z brd bylo tak. napisalo sie ze lipa towar i zeby zesc z ceny i odrazu ludize schodzili nawet o 30-40% z ceny na brd, widac sami wiedzieli ze towar slabszy jakosciowo. z innymi underami tak nie bylo. wiec juz mi nie pasowalo z tym brd cos i dla siebie tego nie bralem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Genotropin16iu PL i 36iu BG

Następny temat

co sadzicie?

WHEY premium