SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRD-FID Temat ogolny

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 95728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
tomczers
sprawa zamulenia wynika z zatrucia organizmu to jest naturalna reakcja watroby i trzustki zebys przestal lykac dziadostwo
ale karzda reakcje da sie przeskoczyc
moja recepta
preparat o nazwie controloc rano naczczo potem po sniadaniu enzywy trawienne sa w staku jak i jest kilka wybiorczych proponuje taki stack z allegro smiesznie male pieniadze a swoje robi jak masz dojscie do apteki to jest cala masa innych niestety drozszych preparatow
obiad tez enzymy i kolacja 4 tabletki heparegenu 4 neopankreatyny
a teraz najlepsze zadne megace czy inne dziadostwo na estrogenach
tylko boldenon 300mg tydzien robi cuda z apetytem a przy 600 tydzien poprostu nie wyjdziesz z domu bez korytka pelnego szamy
to moja recepta dziala na mnie na innych nie musi pozdrawiam i zycze udanych posilkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
no niestety u mnie enzymy trawienne z now foods (tab po kazdym posilku) + heparegen + liver detox z now foods i przy oralach metylowanych niewiele pomagaja. ten controlac nie probowalem jescze. a co do bolda to od nastepnego cyklu z oralami juz bede dawal i mam nadzieje ze pomoze. zwlaszcza przy mdrolu. ale i na mecie teraz mialem problemy z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
po dobrym boldzie po tygodniu nastepuje atak ma miske
pozatym dla mnie bold to taki super saa jak u mnie zero odczuwalnych skutkow ubocznych i mozna go brac wiele misiecy niestety cena za orginal troszke trzeba dac
dlatego bralem pesado tydzien tydziem brd i tak na zmiane konczylem phoenixem ostatni miesiac najlepszy cykl jaki mialem i chcieli kludke na lodowke zalozyc
jak bedziesz jechal wiecej jak 300 mg pamietaj o acardzie na serducho i krew raz na 2 miechy zbadaj robia to za darmo jak pujdziesz oddac krew a jak ogarniesz temat z pigolami to mozesz sobie tez inne badania porobic za darmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Jacek pokaz propa brd na jasnym oleju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542


moj bez naklejek ten z naklejkami zwinolem koledze ale juz musze mu leciec oddac bo placze heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542


a jeszcze jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
inne rzeczy tez mozna miec na tym oleju ale niewiem czy jest sens mam ziomka co go enan boli karzdy nie tylko z brd odemnie bierze lignokaine ale wydaje mi sie ze bardziej sobie wmawia tydzien temu na silce podczas rozgrzewki na macie przywalilem mu z calej sily po dupie heheh i nic a wlasnie bije enana wiec cos sciemnia moj drogi kolezka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 759
tydzien temu na silce podczas rozgrzewki na macie przywalilem mu z calej sily po dupie heheh fajna rozgrzewka



może tego propa ci na wodzie rozrabiają a ty się wzniecił że EO

...........................................................................................................................................................................................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
h-20 lol dla ciebie sprobuj mma 30 minut przed silka zobaczymy czy sie odpowiednio rozgrzejesz
a moze nie masz pojecia na czym rozrabiaja a sie wypowiadasz ?
karzdy temat nawet najmniej istotny ma swoich spamerow ten tez
jak niemasz nic istotnego do dodania na temat brd to sobie daruj ten spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 759
cieszę się że ty masz mnóstwo istotnych rzeczy dopowiedzenia

masz udziały w spółce BRD ??

...........................................................................................................................................................................................................................................................................

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Genotropin16iu PL i 36iu BG

Następny temat

co sadzicie?

WHEY premium