SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRD-FID Temat ogolny

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 95734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Jaco ja wypowiedziałem sie tylko na te środki z brd co bralem i co sie zawiodłem poszukaj na forum.. ile osób przejchało sie na propie i innych środkach brd.. ze w twoim temacie nie pisza to nie znaczy dobre....
Bylo kiedyś bum na to i był narwaniec który to zachwalał ale sie skonczyło i dobrze ... kto chce brać niech bierze jego zdrowie, ale dupy czyszczonej nie chce miec ....
Śmieszne dwki ponad 1g enana i 600 deci to nie śmieszne dawki jak dla mnie...
Jak ktoś napisał na forum w enanie brd nie ma nawet połowy stężenia ...
Ciesze sie ze masz dobre specyfiki i tanie ktore działaja na ciebie ...
A wogole juz dawno przestałem o tej firmie pisac bo szkoda słów..
pozdrawiam

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2010-01-22 17:56:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
ze zanizone tez sie z tym spotkalem ja waze 111kilo i troszke juz w siebie wbilem i skoro po enanie brd mi perwszy raz gino wywalilo to sam sie nieziemsko wkoorwilem jednak dawki nie byly zanizone i wbilem 800mg tydzien potem 60 tabletek nolvy ktora tez swoje kosztuje. Jak by to powiedziec
znam ludzi co sami soki robia ja sam robie jak sie na wiekszy cykl przymierzam ostatnio narobilem 300ml trenu z finaplixu ale do czego zmierzam chemik co to robi zna sie na rzeczy niepytaj mnie skad wiem poprostu wiem moze faktycznie dostaje towar z innej polki
proch jest naprawde tani ja propa robie z synowexu ale proch na propa kosztuje 1 dolar za grama czyli 3 zlote za butle 10ml 100mg ml butelki kosztuja z kapslami 1zl 30 gr no wiadomo zysk ale jak sam widzisz koszt takiego undera to sa smieszna pieniadze i chlopak co to robi wierz mi lub nie nie musi zanizac stezen dlatego wydaje mi sie to conajmniej dziwne zalezalo im na marce i utrzymaniu sie na rynku inwestuja w sprzet i opakowania nie poto zeby wlewac lipe do flakonow ludzie glupi nie sa a opinie zpaprac sobie mozna w 2 sekundy
jeszcze raz bo nabazgralem ja jako ja jak i moi znajomi nigdy problemow z ta firma miec nie mielismy moze faktycznie dostajecie towar od kogo innego inaczej tego wytlumaczyc nie umiem

Zmieniony przez - jacekm29 w dniu 2010-01-22 18:14:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
A ja nie jeżdżę brzydkimi ale szybkimi samochodami.
Nie mieszkam w brzydkim ale ciepłym mieszkaniu.
Nie daje do buzi brzydkiej ale dobrze robiącej kobiecie.
I nie słucham pierdół choćby tęgie były.
Za stary na to jestem, NIE PRZECHYTRZYSZ CHYTRUSA.
...
Napisał(a)
Usunięty przez GREGOR_ian za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 263 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2695
jacku ja Ci powiem to co obserwuje jako użytkownik saa. Kiedys jak weszlo BRD było na to boom, głównie łykały to małolaty, bo tanie było. Może faktycznie początkowo spadły obroty innym producentom. Jednakże gdy zaczęły się złe opinie, że to i tamto niedziała to natychmiast masa dilów zrezygnowała z usług BRD, nawet małolaty się zreflektowały i wybierają inne środki. Więc w tym momencie ani BRD, ani to śmieszne jego następstwo - Greece ? czy jakoś tak niejest żadnym konkurentem, przynajmniej dla ludzi którzy dbają o swoje zdrowie i sos który wywalają na towar, bo wolą pozapie.r.dalać pare godzin więcej w robocie, czy przełożyć cykl na miesiąc później, ale kupić towar który będzie kopał jak należy, i dupy po tym kroić niebędą.

Ja przyznaje szczerze, że niestosowałem tych środków i stosował niebędę mam do wyboru aptekę i mase innych underów, a dzięki licznym znajomościom mam też dobre ceny, więc nieszukam na siłę kwadratowych jaj.
Tak czy inaczej - jestem człowiekiem który na samym początku jest w stanie zrazić się do osoby/przedmiotu/sytuacji i później bardzo ciężko jest to zmienić. Tak też było w przypadku BRD. A gdy na forum padło info że producent za pierwszą partię propa zamiast kasy dostał poloneza to już wogóle w wyobraźni pojawił mi się obraz jakiejś stodoły w której zarośnięty Bronek jedną ręką piję wino KOMANDOS, a drugą rozlewa towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jacek Ty wez zluzuj z tym co piszesz oskarzajac caaly swiat o spisek bo zaraz ja Ci dam bana za pomowienia.

Napisz co masz napisac w normalny sposob .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
gregor jak to jest ze juz 3 raz w przciagu 6 lat dostaje bana za handel i nigdy nie dostalem odpowiedzi na moje pytania nigdy tez nie przedstawiono rzadnych dowodow
ban bo tak mi sie widzi zawsze wtedy kiedy wypowiedzialem swoja opinie na temat roznych srodkow bylem banowany juz 9 razy ogolem przez roznych modow wiec jak to jest z tym sfd jestem na K** i innych forzch od wielu lat zero problemow tylko tutaj
zanim twoi znajomi zaczna banowac to niech przedstawia dowody bo tak to dziala jak bym ja ciebie bez dowodow nazwal dilerem tez bys sie zdenerwowal czyz nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jacek zaczynasz sie zachowywac jak Smoki1. Tylko on mial racje - zawsze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
brd nic a nic nie pomieszalo szykow innym underom... nigdy nawet w jednej dziesiatej nie osiagnie takiego zbytu jak ma razak, atom, scantel, apx czy nawet eap, zaryzykowalbym stwierdzenia, ze nigdy alchemi nawet nie dogoni w polowie, ktora opinie ma rozne a nawet wiecej negatywnych
czy bedzie dzialal czy nie to kazda firma trafia do zupelnie innych ludzi, najwiecej idzie do tych co nawet nie wiedza o istnieniu sfd a nawet jak wiedza to szkoda im czasu na *******y zwiazane z tym forum
brd nie ma nawet 1% wplywu na zyski innych UG juz pomijajac fakt, ze najlepsza kase dilerzy robia na srodkach aptecznych i gdyby nagle wszystkie undery zniknely z rynku to zarabialiby jeszcze wiecej
zaloze sie, ze wiekszosc wlascicieli firm UG wolalaby, zeby ich firmy nigdy nie pojawily sie na sfd bo oni zbytu tutaj nie szukaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 51 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 707
czy sa jakies opinie nt nowych serii ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Genotropin16iu PL i 36iu BG

Następny temat

co sadzicie?

WHEY premium