SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRD-FID Temat ogolny

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 95612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mysle ze to za krotki czas by on mial juz dzialac tak szczerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
omo i mdrol

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
wiesz, nie twierdze, ze w srodku jest cos innego niz master i, ze ten srodek dziala czy nie dziala ale 4 tyg, mega ucieczka z fatu jak to opisujesz i 5 kilo do przodu miesa jakos mnie nie przekonalo bo albo rybki albo akwarium tak to jest w tym sporcie, chyba, ze cudowne dziecko jestes albo brd leje jakis nowy rodzaj saa genetycznego i przyklejaja etykiete mastera

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2010-01-26 12:08:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pamietam ze jak mdrola bralem to jakosc sie poprawila i poszlo do przodu pare kilo. Ale sajdy straszne po tym gownie. cisniene i szczanie na brazowo po 3 tyg.

Efekty byly wlasnie takie ze jakosc sie poprawila i nabilo z 2-3klilo a bralem z propem wiec raczej tego bym sie tu spodziewal ze zadzialalo.

Ale powinienes sie cieszyc bo prawdzie dzialanie masteronu dopiero nadchodzi

Chyba ze zamiast mastera byl tren np to sie moge zgodzic
Tyle ze wtedy by cisnienie leb roz***alo

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-01-26 12:13:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24567 Napisanych postów 68254 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538365
etykiety szkopskie, ale klepany jest pewnie u nas w kraju w pywnicy jakiejs


Ja pamietam ze jak mdrola bralem to jakosc sie poprawila i poszlo do przodu pare kilo. Ale sajdy straszne po tym gownie. cisniene i szczanie na brazowo po 3 tyg.

w 100% racja, mocz nie dosc ze brazowy to jakby lezal w butelce z 2 miechy taki hvjowaty strasznie


kto ma real brdf to niech sie cieszy
kto ma fake niech beczy

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
no tak tylko to nie master tutaj gra pierwsze skrzypce i nie takie wyniki w 4 tyg bo kulturysci przeskoczyliby w tamtym roku swoja forme o 30-40% jak nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
wsumie to nie chce mi sie bronic moich pogladaow bo mi to lata czy
ktos wbije ten srodek czy nie wiec mysl co chcesz

uznalem ze fajnie byloby sie z wami podzielic swoja opinia
ktora tak jak myslalem wielu osobom do gustu nie przypadnie

moja forma jest daleko w lesie wiec postep taki
jaki zrobilem nie jest niczym spektakularnym
bo dalej wygladam jak kiep wiec to porownanie do
kulturystow ni w 5 ni w 10

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2010-01-26 12:19:40

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ale Greg co tym trenem bys nawojowal? 5 kilo w 4 tyg? master jest troche lub nawet duzo slabszym srodkiem i jakby idealnym na lagodniejsze zejscie z trenu, to nie czary mary, testo troche wody zawiazalo, jak szczur jest ekto to nie bedzie to jakos bardzo widoczne jednak waga pokaze wieksza cyferke ale jakiejs kolosalnej roznicy w poprawie definicji nie bedzie w tym czasie dopiero jak powodz ustapi to mozemy mowic, ze nagle wyciagnelo mieso na wierzch... a juz nic nie pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24567 Napisanych postów 68254 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538365
jak popatrzec w innych tematach to niektorzy robia 10 kg w 4 tyg

kto ile zrobi to kwestia indywidualna
nie jedzcie po kims, po kim mozna dowiedziec sie kilka dobrych info

co do jakosci pisalem, co do zaopatrzenia w brdf jak przechodzi przez kilkanascie rak to moze byc fake i cena wygórowana

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
a przeciez nikt po nim nie jedzie tylko rzeczowo dyskutujemy... 10 kilo w 4tyg... owszem ale czego? bo chyba nie masy miesniwej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Genotropin16iu PL i 36iu BG

Następny temat

co sadzicie?

WHEY premium