SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRD-FID Temat ogolny

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 95736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
dj100 pimpie moj ty jedyny kiedy ty wkleisz swoje fotki jak sie kapales z tata w wannie
i te z kolegami w bramie
no te jak na kolanach byles
badz laskaw i ja nam wklej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
jacekm31 koles ty jestes zalosny na maxa za duzo filmow gangsterskich sie naogladales spojrz sam jak sobie przeczysz w jednym tylko poscie i jakim blaznem jestes

"juz bylem na policji w sprawie handlu saa" kilka zdan dalej piszesz "nie sprzedaje i nie rozprowadzam"

zdecyduj sie za co byles na tych palach moze chciales pod***ac kogos i teraz podczas wizji narkotycznych chciles sie usprawiedliwic na forum , bo ja juz niekminie co ty musisz pizgac zeby takie bzdety wypisywac

Proponuje zebys wystartowal na na najwiekszegod r.o.z.j.e.b.a tego forum a widzac po twoich wypowiedziach to masz prawie 100% szanse na zajecie 1 miejsca

Zmieniony przez - muffa28 w dniu 2010-02-05 22:22:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
jak nie wiesz to cie oswiec bo lubie oswiecac ociemnialych co maja wlasny swiat
"juz bylem na policji w sprawie handlu saa" kilka zdan dalej piszesz "nie sprzedaje i nie rozprowadzam"
tak wszystko sie zgadza konta poprzednie tez mi zablokowali za handel
ale jeszcze nikt nigdy ale to nigdy nie przedstaw3il najmniejszego dowodu
z mendowni wyszedlem na na sfd musialem zalozyc nowe konto
wizje to masz ty i twoi znajomi jak twierdzisz ze ich nie znasz i wogole to tylko sobie opinie chciales napisac ale zanim to zrobiles to odrazu sie zarzekales ze z brd niemasz nic wspolnego
czlowieku za takie mataczenie to sie dostaje ruska dziesione
a moze ty zaj.ba..es z dvpy kilku dobrych chlopakow i z domu nie wychodzisz i piszesz *******y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
dla mnie to ty jestes parowa i tyle kryminalu sie nie wstydzi nie wypiera i nie ukrywa sie ze sie siedzialo
no chyba ze sie jest takim cvaniakiem festem jak ty to faktycznie nie ma sie czy chwalic ani co pisac czy opowiadac
np moze ukrywasz sie i wychodzisz tylko noca dlatego taki zdenerwowany jestes

Zmieniony przez - jacekm31 w dniu 2010-02-05 22:27:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
60 maili. chlopaku co ty za bajki opowiadasz.sciema walisz jak 17latek. bo watpieze takie bzdury powazny czlowiek pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
jak wam je wkleje to mi uwierzycie i wszyscy obciagniecie na kolanach?
tomczers ty pierwszy niewierny tomaszu
jak ci wloze palec to uwierzysz?
Zmieniony przez - jacekm31 w dniu 2010-02-05 22:32:41

Zmieniony przez - jacekm31 w dniu 2010-02-05 22:33:28

Zmieniony przez - jacekm31 w dniu 2010-02-05 22:34:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
jacekm31 gosc jest wrozka ja *******e wrozka z ciebie ty wiesz czy jestem powiazany czy nie z kims *******e jakis handel saa a co do kryminalu to idz do paki i powiedz ze chwalisz sie tym na forum sportowym to zobaczysz reakcje chlopakowa... A pozatym czym ty tu chciales zaimponowac piszac ze w kryminale siedziales kogo to tak naprawde obchodzi wiekszosc ma to tutaj w dupie bo pisac kazdy sobie moze....Widze ze kiepiskie lektury o kryminale czytasz dziecinko, i bluzgi tez masz kiepskie ale staraj sie moze czyms zablysniesz

Zmieniony przez - muffa28 w dniu 2010-02-05 22:36:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
no ty blyszczysz muffa pewnie razem z administrascja W cholowales chlopakow na dzwieki
ty sie pochwal ze jechales dobrym chlopaka to zobaczysz co sie z toba stanie
juz wszystko o tobie wiem sam to napisalej byles i jestes parowa prales skarpetki i robiles dobra robote pod dera
nic dodac nic ujac zawsze wszedzie i karzdemu sie pucujesz za co i gdzie siedziales to tak na przyszlosc jak cie znowu zamkna nie zapomnij sie przypucowac ze jechales z git chlopakami pokarzesz jaki fest chlopak jestes hahahhahaaaaaaaaaaaaaaahhahahahahahahahhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
nietyklany na miescie jestes mowisz. he. z reguly ci nietyklani nie zawracaja sobie dupy takim spamowaniem na sfd wiec idz juz spac. zazwyczaj kto wyszczekany na forum to ten cienias w realu. wez leki albo wogole zmien dilera. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
podam ci adres przyjedzie sam sie przekonasz a ty zmien pampersa bo ja dillera nie musze
i niemow mi co mam robic bo w cztery oczy to bys na kolanach blagal o litosc dziecko neostrady
i sam idz spac nic tu po tobie albo sobie wluz palec no wiesz gdzie moze ci ulrzy i sie odpir...lisz odemnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Genotropin16iu PL i 36iu BG

Następny temat

co sadzicie?

WHEY premium