SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ - nowy :) + opinie sirius.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3196
Witka !. Otoz postnowilem sobie, ze kiedy wreszcie bede miec swoje auto bede mogl jezdzic na treningi SW. Wzialem sobie za cel SIRIUSa w Dąbrowie Górniczej. Mam 19 Lat i od 4 lat pasjami zajmuje sie silownia - doslownie i w przenosni :). Ale jako, ze spoort to bardzo "statyczny" chcialbym sobie urozmaicic troche zycie a przedewszystkim poznac nowych ludzi jak i sie czegos nauczyc. Poczytalem troche i wyniklo z tego, ze z Sosnowca, Katowic, Bedzina, czeladzi, Dabrowy - to wlasnie w DG najlepsze opinie zbiera sirius. Wiem, ze w katowicach jest BASTION ale koszty wahy mnie zabija :). Teraz mam pare pytan do cwiczacych lub bylych uczestnikow w siriusie ( rio grappling club ).

1. Czy w wakacje treningi odbywaja sie tam normlanie ? czy jest jakis przestoj ?
2. Jak z atmosfera na treningach ? W porzadku ?
3. Czy Pan Roman dobrze uczy ? Wiem, ze ma purpure ale czy zna sie na tym co robi :).
4. Oplaca sie tam jezdzic ( w blizszej przyszlosci ) rowniez na MT jakbym chcial sprobowac MMA czy wybrac osobno Gymnazion w sosnowcu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
edit.
wypowiedz skasowana bo dopiero po wysłaniu zobaczyłam date

Zmieniony przez - Neith24 w dniu 2011-01-17 09:43:55

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Z tego co kojaże to Grimper orientuje sie w tamtych rejonach wiec najlepiej by było gdybyś poczekał na jego wypowiedz chyba że o kimś zapomniałem kto też tam sie "buja" i ci odpisze ,to wtedy też będziesz już miał jakaś tam opinie.

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9691
W Sosnowcu masz sekcje bjj na Milowicach http://www.mtsp.pl/plan.php 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3196
Poczekam na Grimpera :).

@UP
A jak stoi z poziomem bjj ta sekcja na milowicach ? Masz moze jakies porownanie Milowice vs Sirius ? I czy Pan Maciej Poloka jest dobrym trenerem ?

Wiem, wiem pojde i sie przekonam heh ale zapytac zawsze warto.

Zmieniony przez - iCzi w dniu 2010-05-01 19:39:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36567
Maciej Polok,a nie Poloka .brazowy pas w Bastionie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 224 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7140
Maciek jest uznawany za jednego z najlepszych polaków jeśli chodzi o BJJ.
Z tego co pamiętam Mistrz Europy w BJJ i Mistrz Świata w Grapplingu. Będzie reprezentował nasz kraj na Igrzyskach Sportów Walki w Pekinie

Moim zdaniem nie ma co się zastanawiać nad wyborem.
Pozdro

Si vis pacem, para bellum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3196
Vayo - o fakt chicalem troche chyba poszpanowac odmiana jego nazwiska hah %) - sorry.
Dobrze, ze daliscie cynk o milowicach bo nie dosc, ze mam blizej to jeszcze jak samochod nawali to mam max 15min. tramwajem :). Chcialem sie jeszcze tylko zapytaj jaka cena jest za BJJ ? I za MMA :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9691
Wpadnij sobie zobaczyć najpierw czy ci odpowiada, za 3 treningi w tygodniu jest osiemdziesiąt złotych, mówię o brazylijskim, z mma nie wiem jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3196
Aha czyli pierwszy trening jest za free aby zobaczyc czy sie podoba ? Spoko wpadne przy sobocie bo teraz mam matury i pon i sr mi odpada. Machu - Ty tam uczeszczasz na bjj ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9691
Tak, chodzę tam. Pierwszy trening jest za darmo, miłego trenowania w sobotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3196
bedziesz moze przy sobocie ? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozcioganie przed trenigiem siłowym jak i wsztukach walki

Następny temat

Pytanie

WHEY premium