SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 634
Mam nadzieje :) ok także postaram się właśnie te kupić ;p Ktoś może wyda jeszcze swoją opinię w tym temacie, wtedy zakupie jeszcze inne i możliwe że porównam efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To co rutkow wysłał to chyba najlepszy wybór

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 634
Aham :) wszyscy tego samego zdania :) Może jeszcze będą jakieś inne polecane BCAA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Ja polecam te (wychodzi taniej niz proponowane od FA )SCITEC BCAA Xpress 500g - smak naturalny lub wersja w kapsach SCITEC Mega BCAA 1400 / 180 kaps. lub 90 kaps.

Zmieniony przez - muffa w dniu 2014-01-07 13:53:26

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Sorry rutkow, jeszcze z Ostrovitu jest czyste BCAA ;) Tak samo jak to smak naturalny i w 5 g prochu jest 5 g BCAA. Zaybeście ciężko się rozpuszcza, więc według mnie jest dobre ;D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 634
Faktycznie są jeszcze takie jak wyżej wspominacie ;p a może jednak polecacie również BCAA z dużą dawką BCAA w prochu lecz również z jakimiś dodatkami jak np beta-alanina ? Czy coś podobnego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
beta alanina jest dobra na wytrzymałość i lepiej ja kupić osobno niz razem z bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 634
Yhym, ale ogółem polecacie taką beta-alaninę ? Czy jakieś inne podobne środki które wspomogą mięśnie podczas treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
beta alanina bardzo dobry aminokwas ktory zwieksza wytrzymałość
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple / odżywki, które warto brać stale (masa)

Następny temat

Wasze sposoby na łykanie niesmacznych supli :).

WHEY premium