SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Błyskawiczna Kasza Cous cous z warzywami

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 249



Witam ! przyjemnosc mam zaprezentować nowy filmik tym razem będzie to Kasza błyskawiczna Cous cous . Zapraszam do oglądania i komentowania Dziekie

Każda porażka niesie w sobie ziarno równej lub nawet większej
korzyści.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Chili powd... chili... proszek chili
Za kasza nie przepadam, w dodatku do nazwy cous cous mam uprzedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Ogólnie fajne ! Tylko ta ilość soli jest dość duża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie szoruj lyzka po patelni, bo sobie teflon zedrzesz ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6807
fajna sprawa, dodać do tego jakieś mięsko i obiadek jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
fajne, fajne :) kuskus jest super :) zdrowy, szybki
ja dodaję pestek dyni + sos tao tao czosnkowy-chili. Wypas
do tego podsmażony kurak + jakieś warzywa
dla mnie dużo lepsze niż ryż, no i szybsze :)
Dzięki za przepisy :) W końcu dajesz mniej tłuszczu i prędzej przyda się komuś na sfd czekam na jakieś mięcha (kura, indyk, wołowina), bo widać że pojęcie masz
a może wiesz jak zrobić stek z woła żeby nie wyszła podeszwa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 249




Dzieki bardzo za odpowiedzi :D
Co do steka wołowego to powyżej przedstawione video pokazuje nam jak przygotowac dobrego steka krwistego soczystego a nie wyschniętą podeszfe :D heheheh

Każda porażka niesie w sobie ziarno równej lub nawet większej
korzyści.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
aż głodny się zrobiłem
steka przetestuję, co prawda mam ligawę a nie polędwicę (a chyba polędwica jest na filmiku), poza tym polskie krowy są średnie z tego co słyszałem na steki No ale może coś podobnego mi z tego wyjdzie ;)
pozdro i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Rozwalił mnie tekst:
dodajemy tego... co to jest?
por?
selera.


A jak dajesz nieobraną cukinię/bakłażan do tej kaszy, to czy to potem nie jest gorzkawe? Kiedys chciałam upiec "plastry" i się zjeśc nie dało takie to gorzkie było od skórki.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Ode mnie masz soga :)

Fajnie sie ogląda :)
Widze, że na youtube sporo masz tych filmów.

Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2010-09-03 00:56:39

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 249
jesli chodzi o gorzkawy smak to jest na to trik posypujemy solą i czosnkliem i chilli miąsz bakłażana na ok 10 min przed smażeniem .To wyciągnie całą goryczke
Jeśli chodzi o moje filmiki to staram sie dokladac coraz wiecej ale jak wiadomo czasu nie ma :/ buuu pozdrawiam

Każda porażka niesie w sobie ziarno równej lub nawet większej
korzyści.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omlet na dobry dzień

Następny temat

Ryżowa Papka "WAAAAGH", masa Uruk-hai.

WHEY premium