SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle przedramion-pomóżcie!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko było dobrze póki nie zacząłem ćwiczyć na biceps prostą sztangą stojąc.Gdy zacząlem stosować to ćwiczenie wszystko sie zmieniło.Od tej pory juz nie czuje pompy w bicach...to jest straszne...Czuje wtedy tylko podczasz cwiczenia straszliwy ból obu przedramion...to jest ból nie do wytrzymania...na początku ból ten odczuwałem tylko przy tym ćwiczeniu na biceps ale teraz czuje ten bół dosłownie przy wszystkim...Nie moge zrobić nawet durnej pompki nie mówiąc juz o wyciskaniu na klate...wszystko to zaczeło sie od kiedy wprowadziłem ćwiczenie na bicepsy z prostą sztangą...nie mam pojęcia czemu mnie bolą te przedramiona...przecież to nie jest wielki ciężar...to tylko <35kg>.mam nadzieje ze mi pomozecie ustalić czym jest spowodowany ten ból przedramion i jak temu przeciwdziałac...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
ehh powiem ci ze miałęm cos podobnego po robieniu bica sztangą prostą tak mnie bolało lewe przedramie ze niemoglem nawet hantelki chwycic potem niemogłem juz prawie nic cwiczyc. Zastosowałem 2 tygodnie przerwy i wszystko ustało teraz robie nawet 50 biceps na prostej i juz nieczuje bólu.
Więc niestaraj sie cwiczcyc tylko jakąs mało przerwe od siłowni napewno pomoze, ja tez byłem uparty ale to tylko pogarszało sprawe. Wiec jakies 2 tyg przerwy i bedzie loozik

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4669
to na 100% od prostego gryfu, mialem to samo, przestalem cwiczyc na 2 tyg. i kupilem gryf lamany on jest poprostu bardziej dopasowany do nadgarstków i spokojnie mozna na nim cwiczyc bez zadnych uszkodzeń :) ból minie ale narazie odstaw biceps i nie cwicz juz na prostym gryfie

tańcz, idź w bal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
Dokładnie j/w, kiedy używasz do bicepsów gryfu prostego, przedramiona są nienaturalnie ustawione, więc ból jest...
Zrób sobie przerwę, a potem przestaw się na grył łamany

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co o tym sądzicie plan na mase

Następny temat

16 lat:P

WHEY premium