SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Avasso/Dziennik/Gruby na redukcji /nowe str 9

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5223
Witam.


Z tego co foto przedstawia, to taki gruby nie jesteś ^^ co uczyniłeś w temacie

Jak na moje to możesz dać po te 50g w tych posiłkach, tak na moje, to bez węgli sobie nie wyobrażam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Gruby to całe życie byłem i pewnie będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5223
Bez przesady CO najwyżej, to można powiedzieć, że duży.


Widzę, że też po nocach nie śpisz, ja się męcze z tym od Świąt ;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wczesnie redukujesz, ja mysle, ze gdzies maj/czerwiec jak mi sie w ogole bedzie chcialo i bedzie gdzie aero robic

Powodzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
nie zauważyłem wcześniej, fotkę z pierwszego posta już komentowałem, co do michy to po treningowo dałbym chociaż symbolicznie węgli bo katabolizm będzie straszny.


Gdzie tam gruby, teraz jest bardzo dobrze, jestem ciekaw jak będzie po redukcji.

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Jutro wam pokaże jak micha wyglądała całe ferie michy nie trzymałem i jadłem mało tak mi się wydaje przynajmniej. Zobaczymy jak będzie szło z tą redukcją lekka Bardziej to będzie bliżej wiosennej formy

Zmieniony przez - Avasso w dniu 2010-02-07 20:01:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
no pomału trzeba zaczynać bo czasu wbrew pozorom niewiele, ja nie eksperymentuje ze skrajnie niskimi węglowodanami bo przekłada się to na intensywność treningu siłę i samopoczucie, a przy normalnej misce i carbo na poziomie 150-200 elegancko mi fat leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Poczytaj grzechmeku cały dziennik i popatrz dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22428
bede zagladal:) forma b.dobra a jak wyniki silowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Nigdy nie trenowałem pod kątem siły ciągi tam robiłem po 150-160 siady 120+ wyciskanie słabe mam myślę że może 110kg by wycisnął
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry plan????

Następny temat

Trening Ogólnorozwojowy - Pomoc

WHEY premium