SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Authority / Dziennik / Prosto do celu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
18 czerwca 2008r.

Dzisiaj całkiem napalony na trening ;) Jeśli chodzi o wioslowanie i MC dzisiaj dałem dość lajtowy ciężar, żeby się do tych ćwiczeń przyzwyczaić. W dalszej części również filmik z pierwszej próby MC - przyznaję, że nigdy nie wykonywałem, bo bałem się tego ćwiczenia :)
Poza tym odczuwałem jeszcze zmęczenie po wczoraj :)

Siłownia:

Plecy:
Ściąganie linki wyciągu górnego - 12/10/8/8 (ostatnia seria progres)
Wiosłowanie sztangą - 12/10/8/8 (20kg/30/35/40)
MC - 12/10/8/8 (40kg/45kg/50kg/60kg) (mówiłem, że lajtowo ;) )

Triceps:
Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 12/10/8/8 (progres)
Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 12/10/8 (20kg/20kg/25kg)
Pompki (te odwrotne na triceps ;)) 12/10/8 (z obciążeniem na udach)

Jako bonus był robiony dzisiaj brzuch ;)

Ogółem muszę przyznać, że męczący trening - pierwsze ćwiczenie na plecy dałem konkretny ciężar, myślałem, że nie dam rady skończyć serii, ale udało się ;)

Po siłce od razu poszedłem grać w piłkę. I uganiałem się za tym kawałkiem pęcherza jakieś 2 godzinki.

Jesli chodzi o ciężary, to co tydzień będę je zwiększał, ale póki co chcę jakoś technikę załapać, żeby krzywdy sobie nie zrobić ;)
Wiem, że nie są zbyt duże. Nie musicie się śmiać
Ok, a teraz obiecany filmik:

http://www.wrzuta.pl/film/5atebbQAFK/

A jutro interwały :] spróbujemy dać z siebie wszystko.

Zmieniony przez - Authority w dniu 2008-06-18 21:06:26

Zmieniony przez - Authority w dniu 2008-06-18 21:10:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2451
Witam w gronie redukujących dzienniczek założony, dieta, trening są...no to dajesz Fajnie że masz tyle zapału i życzę by jak najdłużej, będę zaglądać i wspierać

Zapraszam-->http://www.sfd.pl/anittat-mój_dziennik_postępów;_-t403389.html
Fotosy marnej sylwetki;D str->1->10->13->19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Jak dla mnie technika ok

Ale niech sie wypowiedzą osoby z wiekszym stazem

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
19 czerwca 2008r.

Lekkie zakwasy po wczorajszym treningu są, ale całkiem przyjemne.

Dzisiaj zdarzyło się coś dziwnego - poszedłem spać ok 24, obudziłem się o 5:40 i nie mogłem zasnąć. Dosłownie zmusiłem się do tego, żeby przetrwać w jako takim letargu do tej 8 rano.

Ale o dziwo jestem dzisiaj pełen energii.
Przez to wyszedłem z młodszym bratem (szkrab 10lat) pokopać trochę w piłkę - pobiera pierwsze nauki od starszego brata ;).

A potem samotnie już interwały. Tak jak przedwczoraj - 10x 30s/10s + bonus 20s sprintu. Do tego oczywiście rozgrzewka i rozciągania. Tutaj macie filmik z mojej rozgrzewki - nie mogłem się powstrzymać, bo piękny zachód był ;)

http://pl.



A jutro siłownia: Nogi i barki. Jutro również najprawdopodobniej kupię bcaa, coby mi mięcho drastycznie nie spadało :)

Pozdrawiam, dalej napalony na trening ;)

Zmieniony przez - Authority w dniu 2008-06-19 21:35:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
20 czerwca 2008r. - WAKACJE (ale od szkoły, nie treningu)

Dzisiaj piękny dzień.

Świetna pogoda, świetny humor, świetny trening.

Zakończenie roku szkolnego, potem do sklepu i małe zakupy:





Olimp BCAA Mega Caps (1100). 90 szt.

A potem trening - siłownia:

Lekkie zmęczenie po wczorajszym HIIT'cie, który jednak specjalnie był odrobinę lżejszy niż normalnie.

Nogi:

Przysiad ze sztangą 12/10/8/8 (40/50/60/70)- tu będzie co tydzień progres, bo czułem dzisiaj, że spokojnie mogłem dać radę więcej niż to 70kg.
Prostowanie nóg w siadzie 12/10/8/8
Uginanie nóg w leżeniu 12/10/8/8
Wznosy na palce (ze sztangą) 18/18/15/12 ( 30kg/40kg/40kg/50kg) - to samo co z przysiadem.

Barki:


Wyciskanie sztangi zza głowy 12/10/8/ (30kg/30kg/40kg) - następnym razem też będzie więcej, bo spokojnie dam radę.
Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia - 3x8
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 12/10/8 (20kg/20kg/25kg). Też zwiększymy.

Ogółem dzisiejszy trening był dla mnie sporą niespodzianką. Dlaczego? Ano dlatego, że te ciężary, które jeszcze 5tyg temu były dla mnei wystarczające, dzisiaj były zrobione o wiele łatwiej. Czyt. - coś tam się powoli we mnie ruszyło :)

Czas zrobić progres :)

Co do BCAA - przyjmuję w DT przed i po treningu. W DNT nie biorę.

Jutro dzień bardziej lajtowy - bez siłowego. Najprawdopodobniej bez HIIT'a, bo 3dni pod rząd z obciążonymi nogami to byłaby przesada.

Najprawdopodobniej jutro skoczę się nad jeziorko popływać - uwielbiam taki relaks ;)

Pozdrawiam ;]


Zmieniony przez - Authority w dniu 2008-06-20 18:35:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Technika bdb tak trzymać i dokładać ciężaru.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
21 czerwca 2008r.

Dzisiaj dzień bez treningu siłowego, a także bez HIIT. Taki luz ze względu na to, że dzisiaj przede mną kilkugodzinne aeroby. Czyt. 18 kumpla - będzie dużo tańczenia ;) A ponieważ Pudzianowski opkazał, że tańczyć potrafi, to ja gorszy nie będę ;D

Do zobaczenia jutro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Pamiętaj , że Pudzian podczas tańczenia szamał około 15-20 batonów białkowych w ciągu 3 godzin

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2008-06-21 19:54:12

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
Dlatego ja uprzednio przygotowałem sobie pierś z kurczaka i spakowałem w plastkowe pudełko :)

PEŁEN SUKCES - ani kropli alkoholu nie wypiłem , zjadłem jedynie rosół, podanego przez gospodarza kurczaka, no i warzywa do tego. I potem wiadomo - swojego kurczaczka ;)

Ogółem było świetnie - bardzo mi się taka impreza przydała - pokazałem sobie silną wolę, a także zyskałem dodatkową motywację :) Jak dorwę jakieś zdjęcia, to wstawię jakieś

Dzisiaj dzień regeneracji, ale zapewne pójdę sobię na jakiś spacer, ew. krótką przebieżkę na rowerze, żeby kulosy rozruszać ;)

Jutro siłownia i już nie mogę się doczekać :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
22 czerwca 2008r.

Druga wypowiedź dzisiaj. Co prawda jedynie 5 godzin snu, ale czuję się całkiem w porzadku, aczkolwiek dzisiaj planuję długi, 10godzinny sen. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dzisiaj trochę połaziłem, ale ogółem regeneracja. Jutro siłka klata + biceps, spróbuję rekord pobić i wycisnac 85kg albo 90. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Pozdrawiam czytających ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC W TRENINGU FBW

Następny temat

masa, dynamika, kondycja??

WHEY premium