SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arekmos81 - dziennik treningowy

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
czytam , czytam i się nadziwić nie mogę .....

Tak pół żartem ; brakuje mi w Twoim treningu nóg jeszcze odciągania nóg w pozycji stojącej w dwóch płaszczyznach , z linkami przypiętymi do kostek ,po 3 serie x 10 powt. x każda noga ( oczywiście w każdej płaszczyźnie ) .....

A tak na poważnie ; ani się spostrzeżesz , a "zajedziesz organizm " chłopie ........ i nie o nogach tu mówię ....( obym się mylił ).



Zmieniony przez - archibald 68 w dniu 2012-10-25 16:52:33

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7863
archibald 68


A tak na poważnie ; ani się spostrzeżesz , a "zajedziesz organizm " chłopie ........ i nie o nogach tu mówię ....( obym się mylił ).



możesz rozwinąć tę prowokacyjną tezę ?

cartamen in sanguis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
Żadna prowokacja , Anterio.....
Raczej zaniepokojenie zbyt dużą ( moim zdaniem ) intensywnością treningową.
W miarę upływającego czasu , wraz z nabywaniem jakiegoś tam doświadczenia , zaczyna się u mnie uzewnętrzniać po prostu MINIMALIZM.....

Zmieniony przez - archibald 68 w dniu 2012-10-25 23:35:54

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7863
archibald 68

Żadna prowokacja , Anterio.....
Raczej zaniepokojenie zbyt dużą ( moim zdaniem ) intensywnością treningową.
W miarę upływającego czasu , wraz z nabywaniem jakiegoś tam doświadczenia , zaczyna się u mnie uzewnętrzniać po prostu MINIMALIZM.....

Zmieniony przez - archibald 68 w dniu 2012-10-25 23:35:54


super, że jesteś taki troskliwy

myślę, że własną miarą trudno oceniać Arka, powinniśmy go motywować, a jego ciało mu podpowie co i jak może wykonywać w miarę zdobywania własnego doświadczenia, a Ty swoim " tam jakimś" może podzielisz się ?

Pozdrawiam

cartamen in sanguis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1031
Arekmos81
Martwi mnie jeden problem.... od dłuższego czasu bolą mnie stawy w ramieniu( najlepsze że tylko odczuwam delikatny ból w lewym)


Nie wiem jak tam z Twoim bólem barków z 11.10.2012, ale patrząc na rodzaj ćwiczeń przypuszczam, że sprawca to unoszenie sztangielek na boki - przynajmniej patrząc na zakładki dotyczące urazów z książki Delavier.R. - Atlas treningu siłowego.

Podobnie może być z podciąganiem na drążku, szczególnie jeśli do karku - zerknij na temat gdzie wstawiałem zakładkę dotyczącą grzbietu i tricepsa.Ból między tricepsem, a barkiem










"Każdy bowiem silny człowiek niezawodnie osiąga to, czego każe mu szukać jego prawdziwy popęd." Hermann Hesse "Wilk stepowy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
....myślę, że własną miarą trudno oceniać Arka.....

też tak uważam , aczkolwiek znacząco inny to on nie jest - też ma dwie ręce , dwie nogi ....... ....swoim postem wyraziłem tylko swoją opinię - po to jest to forum.

......powinniśmy go motywować, a jego ciało mu podpowie co i jak może wykonywać w miarę zdobywania własnego doświadczenia.......

Arka motywować bardziej nie trzeba - moim zdaniem jest on wystarczająco zmotywowany - sam to często podkreśla w podsumowaniach treningów.
Zabrałem głos w jego dzienniku ponieważ uważam , że należy go wręcz delikatnie stopować ...... nie ma chłop już 18 lat
Ciekawe , że nikt tego nie zauważa ........ , a może to ja jestem przewrażliwiony ?


.....a Ty swoim " tam jakimś" może podzielisz się ? .....

nic innego nie robię od paru miesięcy ..... zapraszam , adres w stopce

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
archibald 68

czytam , czytam i się nadziwić nie mogę .....

Tak pół żartem ; brakuje mi w Twoim treningu nóg jeszcze odciągania nóg w pozycji stojącej w dwóch płaszczyznach , z linkami przypiętymi do kostek ,po 3 serie x 10 powt. x każda noga ( oczywiście w każdej płaszczyźnie ) .....

A tak na poważnie ; ani się spostrzeżesz , a "zajedziesz organizm " chłopie ........ i nie o nogach tu mówię ....( obym się mylił ).

Zmieniony przez - archibald 68 w dniu 2012-10-25 16:52:33



Dzięki Archibaldzie za troskę .

Nie wydaje mi się archibaldzie aby mój trening nóg był jakiś udziwniony poprostu każde ćwiczenie atakuje inne mięsnie ,dwugłowe,czworogłowe.


archibald 68

Raczej zaniepokojenie zbyt dużą ( moim zdaniem ) intensywnością treningową.

Zmieniony przez - archibald 68 w dniu 2012-10-25 23:35:54


Intensywność treningu dopasowuje do danego dnia,wiadomo ćwiczę w nocy czasami jestem zmęczony i nie mam zbytnio dużych sił (rzadko to się zdaża )wiec stosuje wtedy trening o niskiej intensywnośći - mniejsze ciężary,gdy czuje się świetnie to daje z siebie maksa.
Monitoruje swój organizm ,jeśli poczuje że się wypalam,lub pojawi jakiś ból to zareaguję chwilową przerwą w treningach.


Sami dzięki przeczytałem uważnie jak narazie wszystko jest wporządku ,nie odczuwam już bólu ,jednak bardziej się przykładam do rozgrzewki oraz rozciągania po treningu i jak narazie jest wszystko ok.




Zmieniony przez - arekmos81 w dniu 2012-10-26 11:50:56

Zmieniony przez - arekmos81 w dniu 2012-10-26 11:52:41

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12138 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131056
A o mnie to się nikt nie chce zatroszczyć?

Arekmos81 - i jak z efektami treningów?
Zmiany widoczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Czwartek 25.10.2012

Barki

1. Wyciskanie sztangi z klatki siedząc 2 x 15 seria rozgrzewkowa 4 x 10 serie główne
2. Arnoldki 4 x 10
3. Unoszenie sztangielek na boki siedząc 4 x 10
4.Unoszenie ramion w bok ze sztangielkami w pozycji pochylonej 4 x10

Kaptury


1. Szrugsy sztanga 1 x 10 seria rozgrzewkowa 4 x 12 serie główne

Brzuch

1. Unoszenie nóg ugiętych w kolanach w zwisie na drążku 3 x 15
2.Spięcia na maszynie 3x 20

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
ojan
A o mnie to się nikt nie chce zatroszczyć?

Arekmos81 - i jak z efektami treningów?
Zmiany widoczne?


Jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku tłuszcz się powoli pali,brzuch się zmniejsza.Mięśnie wreście się ukazują od stycznia konretnie kręcę aeroby aby spalić reszte fatu i na lato zrealizuje swój cel

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybieraj I Głosuj! Do 8 Czerwca!-Konkurs Przemiana 2012 ,+35-

Następny temat

Sport, kulturystyka? Styl życia... a może zwykłe "pakowanie"?

WHEY premium