SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antek chvyowo wiosłuje, za to bany wyłapuje, statusy utracił, w złych rzeczach sie zatracił.

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 119768

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1091 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53930
To może i ja spróbuję :
Facet do ekspedientki:
- Poproszę rolkę papieru toaletowego.
- Jaki kolor?
- Pani da biały, sam walnę odcień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Premier Tusk wizytował szkołę podstawową. Dyrekcja wybrała najlepszą klasę. Nauczycielka kazała powiedzieć dzieciom na powitanie ładnie i z rymem:
- Witamy szczerze Panie premierze.
Tak też się stało: wchodzi premier i dzieci wstają i mówią:
- Witamy szczerze Panie premierze.
Premier na to z rymem:
- A co wy dzieci jadacie, że tak ślicznie rozmawiacie?
I tu Jasio się wyrywa również z rymem:
- Irysy ty ch**u łysy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1091 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53930
- Przepraszam Wysoki Sądzie, z nerwów pocę się jak czarnuch na plantacji bawełny.
- Nie szkodzi, czy mam powtórzyć pytanie?
- Tak, poproszę.
- Czy przyznajesz się do zarzutów o rasistowskie zachowania w miejscu pracy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
tibes
W sumie normalne, jakis wiekszych różnic nie ma. Mocny trening siłowy da rade spokojnie zrobic na czczo. Spadków mocy brak, podejrzewam, że powyżej 1,5h moze być problem. Dziś np. te 110 min roweru to po 60 min już czułem brak mocy, ale miałem bcaa ze sobą to po wypiciu odżyłem i można było jechac dalej.

Mięcha chyba nie pale, fatu troche poleciało. Tylko, że tak naprawde dokładnie licze kcal od tego tygodnia, bo ostatnie 4-5 tygodnie to zluzowałem sobie i róznia to wychodziło w ciagu dnia, aero odpuszczałem, czasem brak postu któregoś dnia. Pociągne do końca maja i bede mogl cos wiecej powiedziec jak to działa.


na bank mocny. Dajcie spokój z tymi bredniami z trenowaniem na czczo. Wczorajszego treningu na czczo bym nie powtórzył...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale po 120g wheya to juz mozna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1091 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53930
Antoś ja treningi robiłem z przerwą w posiłkach po mniej więcej 6-8h, czyli można powiedzieć, że trening na czczo, a mocy było pełno, więc się nie zgodzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po 120g wheya to praktycznie tak jak na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
no, powiedzmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pepo tez tak trenuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kilka problemów związanych ze startem

Następny temat

Redukcja - prośba o porady

WHEY premium