SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ananas z puszki bez cukru

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
brzmi sensownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
sensownie brzmi ananas z puszki???:)
Też bym świeżego kupiła i zamroziła porcje - w koktajlu super sie sprawdza. Chociaż kupić dobrego ananasa to też trudno - albo niedojrzałe, albo podgniłe w biedrze zawsze mi sie trafiają... A tak w ogóle to powoli idą truskawki - zamień sobie na truskawki, policz odpowiednik ww i będzie grało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Truskawki, borówki już się pojawiają powoli w niezłej cenie. Jak niedojrzały ananas, to jeszcze nie tak źle. Postoi parę dni i będzie ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
DJ_DoDo
a tak z ciekawości, bo tak to brzmi - masz jeden schemat diety i stosujesz to codziennie?

ryba0101
Ulozyl mi np 10 mozliwosci sniadan, drugich sniadan, obiadów, kolacji na dni treningowe, nietreningowe i dopasowal do godzin pracy. Ja mam wybrac sobie obojętnie ktora opcje.

DJ_DoDo
brzmi sensownie

Paatik
sensownie brzmi ananas z puszki???:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Paatik
Domer - on juz nie dojrzewa.. Transport w zimnej temperaturze.


Mi zawsze dojrzewają

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Właśnie widziałem w Carrefourze sprzedawanego na plastry. Problem z głowy.
Aby patrzeć na datę czy dzisiejszy.

1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
O ciekawe czy u mnie w cerfie bedą, ale wątpie poza tym ja Lidla nie będę zdradzał

Ja zawsze awokado kupuje tydzien wcześniej

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
anubis84
O ciekawe czy u mnie w cerfie bedą, ale wątpie poza tym ja Lidla nie będę zdradzał

Ja zawsze awokado kupuje tydzien wcześniej


A widzisz - jak byś jeździł do Carrefoura, nie do Lidla, to miałbyś takie, które można jeść od razu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy :)

Następny temat

Niemam siły

WHEY premium