SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aminokwasy - prosze o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7530
Poniewaz mam troche kiepski I posilek zdecydowalem sie zakupic aminokwasy ultimate nutrition amino 2002, aby szybko wprowadzic organizm w stan anaboliczny, bo na sniadanie jem twarog chudy +platki owsiane, a wiadomo, ze kazeina jest wolnowchlanialna i po calej nocy przydaloby sie cos szybszego, ale niestety jestem skazany na ten twarog. Czy to jest dobre rozwiazanie?:
zaraz po przebudzeniu aminki, tylko ile? bo chce je brac tylko przed sniadaniem, bo pozostale posilki mam juz miesne
pol godziny pozniej sniadanie - twarog i reszta
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
zawsze to lepiej dać do śniadania jakieś białko szybkowchłanialne, np. wpc i do tego twaróg jako wolnowchłanialne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Jak masz za duzo kasy to jest to dobre rozwiazanie, jak nie to kup bialko serwatkowe nie odczujesz roznicy, choc tez nie widze sensu na sniadanko tego walic az tak, zywczajnie zjedz sniadanie i nie kombinuj :D serwatke to jak cos 30 min, przed treningiem 15 g lub po treningu tez sie moze przydac. No czy tam aminokwasy jak masz za duzo hajsu. Dorzuca na sniadanko troche jakichs wegli prostych (sok pomaranczowy np) i bedzie ok po co ci te aminy.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1207
Wyluzuj troche ze stanem anabolicznym... Ja jem na sniadanie 250g twarogu chudeg + płatki owsiane i jest spoko... leyus ma racje z zakupem serwatki, to bardzo dobre zródło amino prostych jak i BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
moje sniadanie to tunczyk + izolat serwatki albo jakis mix proteinowy + platki muesli

w zaleznosci od cyklu rozne gramatury jedynie

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1207
Sniadanko to najwazniejszy posiłek... Fu masz b.dobry poranny zestawik... Zapytam z partyzanta czy nie szkoda PLNów na izolat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
tez jestem zdania ze sniadanie jest najwazniejsze

a na co jak na co, ale na siebie nigdy mi nie zal siana

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7530
wegle proste sa - rodzynki, jakis owoc zawsze jeszcze wpadnie...
no ale co z tymi aminkami?? wpc popijam po treningu i w zaleznosci od brakow w diecie, a ile tabletek aminokwasow z rana? Myslalem nad 4? (waga 70kg, ale jestem teraz na bardzo niskim bf i chce dolozyc troche czystej masy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1207
Ktoś kiedyś powiedział - jesteś tym co jesz. W kulturystyce sprawdza się to dosłownie...Podliczając diete i suple zaczyna bolec głowa, żeby nie pekła bazuje na koncentratach...

Zmieniony przez - AnimalTest w dniu 2006-03-31 22:12:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1207
Żeby sprecyzowac ilość tabletek w porcjii musimy znac ich skład. Prosto mówiąc muszisz sobie obliczyć żeby było około 5 g na porcje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Jak juz musisz je brac to pisze na opakowaniu jak :D

Zreszta nie podales ani firmy, ani dawki w tabltece.

Zreszta ja ci nie rozpisze bo sam nie biore BCAA bo skzoda mi hajsu. Jedz jak FU bedzie dobrze. No alejak juz musisz to zapodaj chlopakom jakie beirzesz to ci rozpisza :)

Zmieniony przez - leyus w dniu 2006-04-01 00:26:19

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7530
przeciez napisalem na samym poczatku tego postu.. ultimate nutrition amino 2002, bralbym standardowo 3x3, ale jak juz pisalem, tylko sniadanie mam hmmm.. jakby to okreslic.. malo 'anaboliczne'i wydaje mi sie, ze wzbogacenie go porcja aminkow, np. 3 kapsy moze juz cos dac, a na pewno szybciej powstrzyma nocny katabolizm niz sam twarog. dzieki za sugestie, czekam na dalsze wypowiedzi. dodam, ze mam jeszcze BCAA, ale zostawiam je na rzezbe, obecnie priorytetem jest masa kosztem jak najmniejszego zatluszczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy po jakimś czasie w wodzie kreatyna traci swoje właściwości?

Następny temat

inozyna

WHEY premium