SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol - jak zmniejszyć skutki przedawkowania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
k44 - nie ma wiec problemu. ja mam zwyczaj wypic lampke wina czasem do obiadu, czy piwo na wieczór, badz po ciezszym posilku. niewielkie dawki alkoholu mogą dzialac prozdrowotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mogą, tylko działają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4284
ja na szczescie sie odzwyczaiłem od alko, tzn jak trenuje w czasie sezony to nic nie piłe jani kropelki, na szczęscie mam taki charakter i styl że zawsze jak się klimat włancza to ja bez alko tez umiem sie niezle zabawic a czasami to mi sie wydaje ze sam jestem nachlany a przeciez nic nie piłem .. :P

by My Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, ja tak nie mam niestety :)
Ps. przeczytałem wypowiedź ambroziaka o tym, że aby alkohol uszkodził mięśnie musiałby być wypity w naprawdę wielkich ilościach, do czego nie jeteśmy zdolni zrobic samoczynnie, a więc artykuł ma błąd. Możliwe że napiszę drugą wersję likwidując ten mit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4284
ale poco, teraz przynajmnije odstrasza potencjalnych przyszłych nabywców, czy imprezowiczów.

mi wytarczy dobry humor i towarzystwo :p

by My Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
"Nie mogą tylko dzialają" - nie na kazdego niestety. są przeciwskazania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
fajny arcik, a jak wyglada sprawa z osobami na redukcji ? W tej chwili to wolabym nawet aby mi troche miesni zjadlo niz zeby tluszczu przyblo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
alkohol to 7kcal w 1g
więc dostarcza energię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
A co najlepiej zjeść podczas melanżu w plenerze, tzn. wtedy gdy nie mam dostępu do jakiegoś żarełka, czy snikersy i inne batoniki mogą być czy lepiej coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie masz co jeść, a zwykle na imprach tak bywa to snickersy etc. tez bedą lepsze niż nic, a normalne jedzenie jak najbardziej pasuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

Następny temat

CKD do oceny

WHEY premium