SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol - jak zmniejszyć skutki przedawkowania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Genetyka. Z czasem jeżeli dany osobnik pije często alkohol, organizm zwiększa ilość enzymu rozkładający toksynę (adoptuje się). Jednak z czasem u ludzi ze stałymi skłonnościami do picia zmniejsza się ilość hepatocytów co również spowalnia rozkład etanolu.

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-11-02 19:25:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Spotkałem się także z pojęciem że jak ktoś często pije to ma "mocniejszą głowę" od tego co pije bardzo rzadko Jest coś w tym prawdy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
NApewno...

Jak prawie ze wszysktimi, im czesciej pijesz, tym barzdiej organizm sie uodparnia na alkohol i porzebujesz go wiecej aby sie upic, pewnie zdazaja sie wyjatki, ale genralnie raczej tak jest, im wiecej sie pije tym barzdiej sie do tego przyzwyzcajamy, niz osoby nie pojace wogole, gdy siegaja po alkohol.

Oczywiscie kazdy jest inny, i zdarzaja sie rozne przyadki

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
OK, dzięki za odp. SOG już nie wejdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 417 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10152
A ja mam helikopter wojskowy,masakra jest,a pozniej wstac Good Job,temat extra !!

Zmieniony przez - HIm3k w dniu 2008-11-23 11:48:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3455
Skalar good work

Jes Ofcors Naturliś Jawol Absolimon

...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Ładny temacik. Po imprezie w sumie to nigdy nie wiem kiedy zasne i czy na boku ale postaram się od dziś spać na brzuchu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1419
Kładąc się spać należy pamiętać by położyć się na brzuchu bądź boku, zminimalizuje to możliwości udławieniem się własnymi wymiotami.

Dobre ale nie przedawkowałem i nie planuje w najbliższym czasie ;] Ale helikopter to przeleciał ze 4 razy. Nie pamiętam czy to Rosjanie lecieli tym Apaczem czy kto

Chwilowo masa, w domowym zaciszu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 384
dobry sposob na kaca to wypicie magnezu, ja pije z tabletek musujacych z marketu. patrze zeby wypic przed snem zapotrzebowanie na 1 dzien, to chyba 300mg. nie laczylem magnezu z multiwitamina, ale i tak sam magnez baaaaardzo pomaga, kaca jest minimalny :D

go hard, or go home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

Następny temat

CKD do oceny

WHEY premium