SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aksel redukcja 2014, s.33 start!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 8066 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42779
Po konkursie jakie plany , zaczynasz mase? U mnie tez przedramie rośnie a wogóle go nie trenuje , przy treningu bica sie ładnie pompuje :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Po zawodach jakiś tydzień roztrenowania i zaczynam się budować by za rok być w dużo lepszej formie z większą masą mięśniową! .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 8066 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42779
Jaki cel chodzi mi o kg tak mniejwięcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Celu nie liczę w kilogramach, chcę zbudować jak najwięcej ale nie mam zamiaru robić już hardcorowej masy jak to miało miejsce wcześniej. Zbuduję tylę ile mogę, bez zbędnego zatłuszczania się! . - taki jest cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Hardcorowej masy czyli :D ?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 8066 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42779
Oczywiście czym mniej tłuszczu pójdzie na masie tym mniej zbędnych kg i krótsza redukcja tak ? Czyli masa idzie dopóki kg w góre lecą tak to mam rozumieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Miałem na myśli to, że wcześniej miałem podejście takie by nałożyć na siebię jak najwięcej kg/masy i nie myślałem o tym, że dużo wpada również tłuszczu. Obecnie podejście trochę mi się zmieniło i chcę budować czystą masą mięśniową bez zalewania się i dokładać kg ale czystej masy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 8066 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42779
No dobrze mówisz chociaż , takie masowanie będzie też ciężkie bo chcesz suchą mase , ja masuje i nie przejmuje sie teraz zbytnio tłuszczem , nie mam zamiaru sie zalać ale też masować na sucho narazie niechce tymabrdziej przy bardzo małym doświadzczeniu. W jednym art. z potreningu.pl pisało że miesięcznie możemy zyskać iędzy 200 a 400g "czystego mięśnia".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Nie wiem ile w tym prawdy ale rok temu przy większym zatłuszczeniu ważyłem 72kg a teraz przy mniejszym 80 więc sobie policz ile zrobiłem kg czystego mięsa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 8066 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42779
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje Pomocy !

Następny temat

Proszę o pomoc - trening nóg, kolana.

WHEY premium