SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aksel redukcja 2014, s.33 start!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Wybaczcie mi brak wpisów, ostatnio nie miałem dostępu do internetu ale już wszystko będzie grało .

Zmienił mi się trochę plan treningowy, ale o tym wkrótce.
Dzisiaj klatka bicki i brzuch:
Klatka:
-wyciskanie sztangielek na skosie 8s (25,32,32,32,32,42,42,42) + 25kg x21 zakres 21-7
-rozpiętki na skosie schodząc w dół 4s (32, 25, 20, 15) zakres 7-15
Bicki:
-uginanie ze sztanga na modlitewniku 4s 12-8 + 1s 105!!! Bicepsy pękały .
-młotki siedząc + uginanie oburącz do zewnątrz szeroko 2s 13+13
-młotki jednorącz na skos + naprzemiennie 3s 13-21
Brzuch:
-kółko w klęku 2s
-kółko stojąc 2s

Na treningu było ostro, a po treningu 30minut cardio i rozciąganie! .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 783 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43138
Siła widzę jest ale rozpiętki 32kg ?! Nie wyobrażam sobie takiego ciężaru na rozpiętkach ja to max 10kg
btw. robiłem na bicki ten sam trening podpatrzałem od karola i tak samo jak u cb ręce pękały masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Dmexe.
Siła widzę jest ale rozpiętki 32kg ?! Nie wyobrażam sobie takiego ciężaru na rozpiętkach ja to max 10kg
btw. robiłem na bicki ten sam trening podpatrzałem od karola i tak samo jak u cb ręce pękały masakra


To musisz spróbować po ciężkich wyciskaniach niczego tak nie potrzeba jak mocnego rozciagniecia a tylko z takim ciężarem możemy dobrze rozciągnąć klatkę. Mega bodziec! .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 783 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43138
Wole swoją metodę pod koniec treningu jak już klatka jest zmęczona wezmę małe hantelki i dokładnie rozciągnę tą klatkę a z takim dużym ciężarem moim zdaniem nie da się dobrze jej rozciągnąć a tylko łatwiej można nabawić się niepotrzebnej kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
jw tylko te 10 kg to tez troche malo wedlug mnie tak optymalnie 15-20 powt z zatrzymaniem na koncu ruchu na 1 sec tak 15-18 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Ile ludzi tyle opinii i metod, ale polecam chociaż spróbować i wtedy stwierdzicie co jest dla Was lepsze. U mnie każdy trening wygląda inaczej, raz zrobię b.dużo powtorzen na rozpiętki raz b.mocno rozciagne dużym ciężarem a innym razem zrobię w dropsetach a innym razem jeszcze inaczej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Tak jak mówiłem od poniedziałku zmieniłem trochę trening i wygląda on teraz następująco:
Poniedziałek: plecy(siłowo) dwójki(siłowo)
Wtorek: klatka biceps brzuch
Środa: czwórki łydka
Czwartek: plecy(powtórzenia) dwójki(powtórzenia)
Piątek: barki triceps brzuch


Z poprzedniego planu jestem bardzo zadowolony, czwórki i łydki poszły mocno do przodu, zobaczymy jak będzie z plecami i dwójkami .

Poniedziałek: plecy(siłowe) dwójki(siłowe)
Plecy:
-wiosłowanie ze sztangielką 8s x10 65kg
-martwy ciąg 6s 10-5
Dwójki:
-uginanie podudzi na maszynie leżąc 5s x10
-zbieranie grzybków 5s 32.5kg, 42.5kg, 42.5kg 52.5kg, 52.5kg !!! masakra z tym ciężarem

Po tym treningu mega zakwasy, obolałość do dzisiaj prze ogromna, dwójki tak bolą, że ciężko mi podnieść nogę... A plecy na tyle, że czuje je przy większości wykonywanych czynności.


Środa: Dzisiaj czwórki i łydka

Czworogłowe:
-wyprosty 6x21 dochodząc do całego stosu + 1x progress + 1x regress ciężaru 10+10+10 obie serie- tutaj już czwórki miały dosyć, ale to dopiero była rozgrzewka... :)
-front squat na suwnicy smitha 5s 20,20,20,10,10 od 50 do 80kg
-wypych suwnica 6x 20 (200kg)
Łydka:
-wspięcia na palce na maszynie od wypychania 6x21-16 160-240kg +potrójny dropset
-wspięcia jednonóż 4x25 bez przerwy wypoczynkowej.

Bardzo ciężki trening i mega satysfakcja! I dodam, że w tym tygodniu zakwasy przeogromne, boli mnie każda partia za jaką się dotychczas wziąłem a zostały jeszcze na celowniku kolejny trening pleców i dwójek oraz barki tricepsy i brzuch . Już się nie mogę doczekać, dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 783 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43138
Czemu masz 5 razy pod rząd trening ? nie wolałbyś sobie tego jakoś inaczej rozłożyć ?
btw. do kiedy redukujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Teraz aktualnie nie trzymam ściśle diety ze względu na matury od poniedziałku, nie chcę być zombie i od 2tygodni trochę luźniej wygląda moja miska. Po maturze biorę się na 100% za redukcję. Innej opcji u mnie nie ma, w weekendy mam zamkniętą siłownię. I w sumie jest mi tak dobrze, już się przyzwyczaiłem, cały weekend odpoczywam i daje radę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Dzisiaj trening na obczyźnie, masakrycznie dotyrane plecy i dwójki korzystając z przyjemności maszyn, których normalnie nie mam do dyspozycji .

PLECY:
-maszyna do wiosłowania chwyt neutralny pod skosem wąski 5s x21 całym stosem +dropset potrójny .
-maszyna do wiosłowania szerokim chwytem 5s + progress + regress 21-13
-wiosłowanie sztangielkami w oparciu o ławkę skośną 3s+dropset
DWÓJKI:
-uginanie podudzi w siadzie 7s progressja ciężaru po 21 ruchów w serii i dropsety, masakra!!
-przywodziciele + wspięcia na palce siedząc 4s 16+21
-odwodziciele + wspięcia na palce siedząc 4s 16+21 +dropset
-odwodzenie nóg w tył na maszynie jednonóż 4s do całego stosu 21-16 +drop

Po poniedziałkowym treningu i plecy i dwójki jeszcze były mocno zakwaszone i mocno bolały, a trening zmasakrował je doszczętnie, mam nadzieję że za 4/6tygodni będę mógł powiedzieć, że plan przynosi efekty .
Po treningu 20minut schodów, jeśli chodzi o schody nigdy przedtem tak się nie spociłem podczas treningu cardio, mega dają w kość, polecam . Po schodach 20minut stepera .

Właśnie zjadłem ostatni posiłek i uciekam spać, jutro barki tricepsy i brzuch .


Zmieniony przez - Aksel w dniu 2014-05-01 23:28:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje Pomocy !

Następny temat

Proszę o pomoc - trening nóg, kolana.

WHEY premium