SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby-jazda na rowerze.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 702
Witam. Mam takie pytanie. Będę teraz kręcił aeroby i wybrałem jazdę na rowerze górskim po asfalcie, czasem po lesie. Ale głównie po asfalcie. Nie jest to jakiś rekreacyjny sposób jazdy, gdyż staram się utrzymać prędkość w granicach 30km/h. Wpierw zacznę od 30minut tygodniowo by dojść do 45-50minut. Moje pytanie brzmi: czy taka jazda na rowerze to dobry pomysł na aeroby?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16616
30 min tygodniowo?

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Gorthin

Jeżeli to bedzie jazda po asfalcie to taka relaks z rekreacja, i osobiscie uwazam że mało ma to wspolnego z treningiem, Jeżeli po lesie z jakimis przeszkodami trudnosciami to juz lepiej , osobiscie polecam bieganie w terenie własnie po lesie swieze powietrze górki, trudnosci gruntowe, schody ITD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 702
Nie tygodniowo. Tylko chcę zacząć od 30minut, 3-4 razy w tygodniu, aby dojść do 45-50minut. A ściślej mam zamiar jeździć 3 razy w tygodniu na rowerze, raz w tygodniu piłka nożna 2h, i mam zamiar dorzucić basen raz w tyg 1h.

Co czytam to każdy raczej nie zachwala normalnego roweru na aeroby, to jest aż takie złe? No nic będę się musiał zmusić i zacząć biegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16616
bieganie jest najlepszym rozwiazaniem

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Rower równie dobrze może być co bieganie, wszystko zależy od odpowiedniej intensywności jazdy. Jeszcze by się przydał cel tych aerobów.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy wszystko ok z moim planem ?

Następny temat

Jak to możliwe. 500 kcal + a masa spada

WHEY premium