SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - NO Muscle Pump

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27390

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
tylko w czasie gdy zazywasz NO Muscle Pump i jakis czas po zazyciu

pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Właśnie popijam :) Cena - dobra, skład moim zdaniem również ciekawy. Osobiście uważam że kofeina nie jest potrzebna. Produkt bardzo dobry.

ANCORA IMPARO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4706
Spożywam obecnie ;)Nie wiem jak smak pomarańczowy, pewnie lepszy, ale lemon ochyda w smaku :(

Każdy jest kowalem swojego losu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Jak działa na siłę??
Wypowie się ktoś??

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Odpowiedź masz na pierwszej stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 906
Jadłem toto :D Powiem tak pompa sredniia, pobudza wytrzymałość cykl mieszałem ze zwykłym mono i białkiem fitnes authority.
Ładnie pobudza, siła na klate mi skoczyło 20kg z 82 na 102 :D masa 9 kg to moj pierwszy cykl ze stackiem . mi sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Masakra. Najgorszy produkt jaki w zyciu jadlem chyba, ale chociaz w smaku dobry wiec taki plus z tego Kupilem bo byl najtanszy w sklepie a chcialem cos na kilka dni bo lada chwila mialem dostac paczke i jack3d'a w srodku. 1 trening - 1 miarka - nic, 2 trening - 2 miarku nic, 3 treniing - 3 miarki, nic - stwierdzilem ze skoro paka juz przyszla to moge w***ac pol opakowania przed treningiem bo i tak na mnie nei dziala i nie kupie tego wiecej, tak tez zrobilem, w***alem okolo 250gram czyli teoretycznie 5 porcji przed trenigniem, pol opakowania! w prawie litrze wody- odczucia - nic nie mam wiecej pytan szczerze nie polecam. kompletna strata kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 762
a duzo cukru, a szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 337
Masakra jak niektórzy walą 3miarki i łącznie około 80gram cukru przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22273
Brałem 1 porcję i podziękowałem :D Nie polecam

MIkusi^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ActivLab - IsoActive

Następny temat

ActivLab - AminoEgzo

WHEY premium