SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - Muscle UP Protein

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65137

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


ActivLab Muscle UP Protein - 1000g

Opis produktu
Muscle Up Protein to cenne źródło białek niezbędnych zarówno dla przyrostu masy mięśniowej, jak i dla zapobiegnięcia jej utraty w trakcie trwania diety redukcyjnej. Cec***e się bardzo wysoką wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną, dzięki czemu jest to idealna propozycja dla osób budujących zdrową, sportową sylwetkę.

Kreatyna i Tauryna przyśpieszają wzrost komórek mięśniowych, oraz zapobiegają procesom antykatabolicznym, wydatnie przyśpieszając okres regeneracji potreningowej. Niska zawartość tłuszczu sprzyja budowaniu czystej masy mięśniowej i jednocześnie powoduje, że Muscle Up Protein jest również idealną propozycją dla osób będących w trakcie kuracji odchudzającej.

Muscle Up Protein jest zalecany przy nadmiernym wysiłku fizycznym w szczególności dla sportowców uprawiających różne dyscypliny sportowe jako wspomaganie treningu rekreacyjnego i wyczynowego.

Sposób użycia:50 g (3 płaskie miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka.
Stosować 2 razy dziennie, najlepiej rano i po wysiłku fizycznym

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

100 g

Wartość energetyczna
386 kcal (1633 kJ)

Białko
70 g

Węglowodany
13 g

Tłuszcz
6 g

Kreatyna
6 g

Tauryna
6 g



PROFIL AMINOKWASOWY

L-alanina
2665 mg

L-arginina
1495 mg

kwas L-asparaginowy
5950 mg

L-cystyna
1335 mg

kwas L-glutaminowy
9525 mg

glicyna
7040 mg

L-histydyna
1010 mg

L-izoleucyna
3155 mg

L-leucyna
5850 mg

L-lizyna
5070 mg

L-metionina
1010 mg

L-fenyloalanina
1790 mg

L-prolina
3155 mg

L-seryna
2960 mg

L-treonina
4030 mg

L-tryptofan
780 mg

L-tyrozyna
1690 mg

L-walina
3185 mg


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-08-28 18:07:58

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77
kupiłem własnie muscle up protein jak dlamnie;
smak truskawka bardzo dobry
rozpuszczalnosc troszke zostaje na scjankach schakera i trochę sie pieni ale szybko piana opada
cenowoterz przystępnje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
To białko jest od początku w mojej suplementacji. Jest smaczne i gęste :) . Pierwszy raz truskawka zasmakowała mi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543


smak - dobry
cena bardzo dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
jaki smak byście polecili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
z tego co się orientuję to jest tylko truskawkowy i mam właśnie go zamówić tylko nie wiem czy będzie dobry w smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
mam teraz właśnie Muscle Up protein. Co do smaku to może być, tak jak praktycznie wszystkie truskawki. Trochę taki kwaskawy jakby. Za to rozpuszczalność to wieeelki minus. DLa mnie sie tragicznie rozpuszcza. Odżywka zostaje na dnie, trzeba długo machać szejkerem żeby się wymieszało dobrze. Jak dla mnie biorąc pod uwagę cenę itp moja ocena 3/5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Ja jestem zadowolony choc mogło byc lepiej. Na pewno nowe smaki by się przydały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no zdecydowanie. Bo cena jest najatrakcyjniejsza na rynku wg mnie. I żeby troszke rozpuszczalności poprawili. Bo strasznie duzo zostaję na ściankach szejkera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
mam właśnie do wyboru te białko albo Olimp Provit 80 albo OLIMP SOJAVIT 85
Które bardziej byście polecili?
Które jest lepsze w smaku i rozpuszczalności?

Zmieniony przez - Pawlak1990 w dniu 2011-02-25 11:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
dobre białko polecam truskawka dobry smak lepiej dac 300ml mleka niż 200ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
te białko jest lepsze olimp spadł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ActivLab - Recovery 2.0

Następny temat

ActivLab - Mass Up

WHEY premium