SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab Muscle Up Protein a cisnienie krwi

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie mam podwyzszone cisnienie bez tabletek okolo 160/100 i biore leki tialorid mite i staweran 120 i mam cisnienie w normie zamowilem sobie to bialko ActivLab Muscle Up Protein biore je 2 dni 1,5 miarki na 200ml wody 1 raz dziennie i mam pytanie czy jest to mozliwe ze ilosc kreatyny w tym produkcie podniesie mi cisnienie do 170/100? w ciagu 2 dni brania tego produktu? bo wydawalo mi sie ze to zbyt mala ilosc kreatyny aby tyle zatrzymac wody w organizmie zeby az takie cisnienie dostac prosze o odpowiedz z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
nie możliwe

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
dzis wezme 1 miarke tego produktu rano i to wszystko zobacze czy dalej bedzie sie utrzymywac cisnienie jesli tak to zrobie 5 dni przerwy i podziele sie spostrzezeniami na forum pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból kolana od biegania

Następny temat

pytanie do lekarza i szybka odpowiedz

WHEY premium