SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - Mass Up

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 130677

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 25330 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 182786

ActivLab Mass Up - 1200g / 3500g / 7000g

Opis
Mass Up to odżywka przeznaczona dla chcących szybko i skutecznie zbudować masę mięśniową. Preparat ten jest doskonałą alternatywą dla osób z szybką przemianą materii, które mają problem ze zbudowaniem mocnych i trwałych mięśni, a także dla uprawiających sporty wytrzymałościowe w celu uzupełnienia diety. Mass Up jest produktem zapewniającym dostarczenie maksymalnej ilości środków odżywczych niezbędnych do zwiększenia masy w jak najmniejszej objętości - dzięki temu w zaledwie 100g preparatu znajduje się aż 393 kcal!!!

Zawarte w odżywce Kreatyna i Tauryna przyśpieszają wzrost komórek mięśniowych, oraz zapobiegają procesom antykatabolicznym, wydatnie przyśpieszając okres regeneracji potreningowej

Mass Up jest zalecany przy nadmiernym wysiłku fizycznym w szczególności dla sportowców uprawiających różne dyscypliny sportowe jako wspomaganie treningu rekreacyjnego i wyczynowego

Zalecane dawkowanie100 g (4 płaskie miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka.

Stosować 2 razy dziennie, między

Wartości odżywcze
SKŁADNIKI AKTYWNE Mass Up
Porcja 100g
Ilość porcji w opakowaniu 35
Opakowanie 3500g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 393 kcal
Białko 10g
Węglowodany 87g
Tłuszcz 0,5g
Kreatyna 2g
Tauryna 2g
PROFIL AMINOKWASOWY
L-alanina 205 mg
L-arginina 115 mg
kwas L-asparaginowy 460 mg
L-cystyna 105 mg
kwas L-glutaminowy 735 mg
glicyna 2080 mg
L-histydyna 80 mg
L-izoleucyna 245 mg
L-leucyna 450 mg
L-lizyna 390 mg
L-metionina 80 mg
L-fenyloalanina 140 mg
L-prolina 245 mg
L-seryna 230 mg
L-treonina 310 mg
L-tryptofan 60 mg
L-tyrozyna 130 mg
L-walina 245 mg

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-08-28 18:06:00
3

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Witam
Chcialbym sie Was doradzic. Mam 23 lata, 181cm wzrostu i wagi 69kg. Od kilkunastu miesiecy cwicze na sucho, ale pompki i m.dwuglowy. Wlasnie skonczyl mi sie po miesiacu korzystania Garnier 767 i oczywiscie efektow nie ma ale nie dziwie sie za bardzo, poniewaz nie dbalem tak skrupulatnie o diete. Teraz chce co lepszego zamowic i mam na oku ACTIVLAB MASS UP. Co o tym sadzicie? Mi jest ciezko cokolwiek stwierdzic, poniewaz nie orientuje sie tak bardzo jak Wy. Mam jeszcze kilka drobnych pytan co do diety; kawa szkodzi? pije ja raz dziennie. tak samo uslyszalem, ze porcja magnezu ma jakis wplyw na przyrost miesni, oczywiscie dawkujac przed treningiem. To tyle pytan. prosze o pomoc, bo widze, ze strona jest profesjonalna.
Pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 450
Oczywiście dieta najważniejsza. Samymi pompkami masy nie zbudujesz. Zainwestuj tylko w dwie sztangielki z obciążenie 10kg na jednej i już będzie znacznie lepiej. Jedz dużo posiłków bogatych w węglowodany (ryż, kasze, makaron, białe pieczywo itd.) Co do odżywki to polecam produkty Activlabu. Stosowałem ich kilka i na żadnym póki co się nie zawiodłem. Kawa szkodzi, wypłukuje witaminy i minerały głównie magnez. Jeżeli zauważyłeś jakieś skurcze mięśniowe lub osłabienie mięśni to znaczy, że musisz uzupełnić magnez. Jeżeli masz jakieś pytania to wal śmiało postaram się zawsze odpowiedzieć.
4
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74
...
Napisał(a)
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 450
MassUp także ma w sobie kreatynę, więc jak będziecie ćwiczyć i stosować ją bezpośrednio po treningu to dodatkowo wpłynie na rozwój na masy mięśniowej. Ważne aby systematycznie jeść i to co wpływa na tycie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 460
jak jest ze smakiem i rozpuszczalnością w przypadku tego Gainera? Bo cena bardzo kusząca.
4
...
Napisał(a)
Początkujący
...
Napisał(a)
Początkujący
...