SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainery Whe Mass Builder + Activlab Mass UP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1704

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

70/175

Staż treningowy

6msc

Cel cyklu

Ms

Stosowane już wcześniej suplementy

Monohydraty AAKG 2kgWPC bez doświadczenia nitrobolon jabłczan

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Jabłczan
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcę kupić sobie te 2 gainery i leciec miesiąc na nich.
Wheya 4.5kg i tam kreatyna 250g w zestawie + mass up 5KG
Myslicie ze to dobry wybor? Tanie są no i dobre mają wartosci
dawkowac chce 400g dziennie obu gainerow czyli po 200g Wheya i 200g Activ
Mają w sobie białka tyle ile mi brakuje dziennie :) Myślicie ze dobry wybór i pojdzie po miesiacu cos? Trening bedzie dobry klata 2x w tyg bo cienko tu mięsa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
imo ile kalorii z gainera chcesz dziennie jesc? imo przy wadze 70g spora przesada od razu widac, ze twoje zywienie lezy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem zaleje sie pewnie tym troche. Przeliczenie kalorii nigdy nie sprawdzałem ale no to wyjdzie jakies ok 300g węgli dziennie z samych gain do tego dojdzie zarcie. Chłopaki do sql chodze potrzebuje cos na szybko w szkole kanapki jem 130g wegli.
W ten czas 6msc przytyłem 8kg a teraz stoje w miejscu no nie idzie masa nie idzie wczesniej jadłem wiecej teraz jem tyle co wczesniej a wiecej masy wiecej trzeba jeść a juz jest gorzej najwiecej mi poszło w wakacje dużoo czasu na jedzenie było.

Zmieniony przez - kawakmx99 w dniu 2013-11-03 20:22:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
czyli bedziesz jadl wiecej odzywek niz jedzenia nie tedy droga.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
dasz tyle gainera ze pokryje pewnie cale Twoje zapotrzebowanie na wegle
do tego ten drugi to same wegle prawie ze ze sladowymi ilosciami bialka mozna powiedziec,
traktujesz powaznie to co robisz to zabierz sie za ulozenie odpowiedniej michy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ah tego sie obawiałem ze trzeba bedzie taką diete mieć bez kasy nic nie zrobie. Dlatego dac raz te 200zł i miec wiecej odzywek jak jedzenia bo samym zarciem nie jestem w stanie dac tyle w siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
nie musi do byc nie wiadomo jaka dieta, bo pewnie sobie wyobrazasz zaraz tony zarcia itd,
poczytaj w dziale odzywianie, jest wiele ciekawych tematów, przejrzyj tez tematy innych userów..
kase ktora masz przeznacz na dodatkowe zarcie a lepiej na tym wyjdziesz...
zrodla weglowodanow sa tanie wiec nie widze sensu ladowania tyle prochow, z bialkiem troche gorzej ale nie ma tragedii, szukaj promocji, dasz troche twarogu, podrobow, te prod sa tanie.. troche miesa, jajek..
wegli spory wybor i tanie sa, do tego tluszcze.. pamietac tez musisz o warzywach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
a myslisz, ze wydasz 200zl i sprawa zalatwiona?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No mozna tak powiedziec ze tak mysle. Wegle bardziej z odzywek białko to juz naturalne jajka kefiry twarogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
nie czytasz co sie pisze do Ciebie..
po co Ci wegle z odzywek skoro sa najtansze z calej diety.. zobacz ile koszytje ryz czy ziemniaki.. groszowe sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak do tego dochodzi przygotowanie na ktore nie mam czasu z rana i ryz w szkole sie trudno zjada i długo to trwa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Antykatabolik ?

Następny temat

Kofeina osłabia cykl kreatynowy ?

WHEY premium