SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - Mass Up

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 135161

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
zakupiłem ostatnio , sraka, butle, rewolucje w brzuchu, na dodtaek wstrętne, pozbywam sie tego jak najszybciej

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 114
no cóż każdy inaczej na to reaguje :)
mi pomaga więc chwale ;) każdy jest inny i to jest główny czynnik różnorodności opinni .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1669
dzik, chetnie odkupie, ile tego masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1031
Z tego co widzę, że tak wszyscy zachwalają, chyba się skuszę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2410
zjadem ostatnio przez miesiac niecaly 3,5kg, smak wporzadku, rozpuszczalnosc tez, ale nie przytylem po tym, teraz 4 razy dziennie jem ryz, i zazywam przedtreningowo Animal pump i masa idzie w grore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1031
No właśnie na innego zadziała a na innego nie.. Każdy ma inny organizm :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4016
smak nie jest wybitny, ja spozywam to jako wegle bezposrednie po treningu i jest okej. maltodekstryna:glukoza = 4:1, lepiej niz cukier z wodą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
a Dzik juz nie sprzeda ;p ... tez stosuje jak carbo po treningu, przyzwyczajam organizm mniejszymi dawkami no i do diety wkomponowalem ziola które pomogly mi opanowac sprawe, co wiecej nawet zaczyna masa ruszac..ale oczywiscie nie jest to tylko przyczyna mass up'a :) także prostuje wypowiedz i stwierdzam że jako węgle jest to ok a nawet wychdzi taniej niz carbo ,ale następnym razem kupiłbym coś bogatszeg w białk nawet jesli miałoby to kosztować pare zł więcej

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 55
Przez 2 miesiace stosowania Gain Bolica 6000 przybyło mi 11 kg, przy 3 porcjach po 100g dziennie. Pierwsze 2 kg wpadło juz po tygodniu.
Przy wzroście 182cm ważyłem 76kg.
Niedawno zaczałem stosować Mass Up-a i na nim przybyło 2kg, wolniej niż gain, ale efekt był. Z tym, że jak przy tym pierwszym wszystko było ok, tak po drugim podbolewał brzuch, a potem zaczęlo ganiać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Syf jakich mało smak nie do zniesienia, mam wanilie. Nigdy więcej tanich odżywek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ActivLab - Muscle UP Protein

Następny temat

ActivLab - DAA 1000

WHEY premium