SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - Best Mass Extreme

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23149

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958




ActivLab Mass Extreme


W okresie budowania masy mięśniowej zapewnienie nadwyżki kalorycznej stanowi element kluczowy dla utrzymania konsekwentnego progresu. Jednocześnie niezmiernie istotny jest dobór jakościowy używanych pokarmów. Bardzo często pokrycie dziennego zapotrzebowania na składniki odżywcze z konwencjonalnych źródeł pokarmowych jest trudne do wykonania.

ActivLab Best Mass Xtreme to niezawodna odżywka wspomagająca wzrost masy mięśniowej o przemyślanej recepturze minimalizującej ryzyko odkładania tkanki tłuszczowej. Białkową bazę preparatu stanowi ponad 40% udział najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (BV=104). W połączeniu z odpowiednio zbilansowanym miksem węglowodanów (maltodekstryny i kawałki liofilizowanych owoców), glutaminą i wysokoenergetycznym olejem MCT, stanowi przemyślany, dodatkowy posiłek, pozwalający w wygodny i smaczny sposób podbić kaloryczność diety. Preparat został wzbogacony o lipotropiki i solidną dawkę witamin i minerałów. Rozwiązaniem rewolucyjnym są kawałki owoców poprawiające walory smakowe i wartość odżywczą preparatu.

ActivLab Best Mass Xtreme polecany jest sportowcom wszystkich dyscyplin ze szczególnym uwzględnieniem sportów siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy, sporty walki), na każdym poziomie wytrenowania.

Sposób użycia: 50 - 100 preparatu g rozpuścić w 200 - 400ml wody lub mleka. Stosować jako dodatkowy posiłek, np. bezpośrednio po treningu lub gdy przerwa pomiędzy posiłkami jest długa i/lub jako uzupełnienie kaloryczne popijając słabsze kalorycznie posiłki.

Wartość odżywcza w 100 g

Wartość energetyczna
1528,2 kJ / 361,4 kcal

Białko
40,6 g

Węglowodany
35,8 g

Tłuszcz, w tym:
6,2 g

Olej MCT
2 g

L-glutamina
2 g

Lecytyna, w tym:
200 mg

Cholina
36 mg

Inozytol
26 mg

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-08-28 17:45:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4553
Jadłem polecam gdyz ma dobry smak i rozpuszczalnosc, suszone owoce tez bomba i jeszcze bardziej poprawiaja smak.Tylko cena mogła by byc ciut nizsza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5187
Fajny gainer kawałki owoców cos innego więc tak
smak-bardzo dobry jak jogurcik
rozpuszcalnosc-dobra bez grudek itd
cena-za wygode sie płaci więc jak najbardziej ok
Polecam!

Zawsze Moze Byc Lepiej ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Jak narazie piłem smak borówkowy i jest zajedwabisty no i te borówki w środku. Miodzio. Polecam po rozmieszniu odczekac apre minut jak dobrze rozmiekną, wypas

Smakowo Activita z odżywek do tej pory próbowanych najbardziej podchodzi moim kubkom smakowym

Aż sobie walne porcyjke teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Smak-OK
Rozpuszczalnosc-OK
Cena...niech bedzie

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Smak- bardzo dobry, w sumie nalalem troche za duzo mleka to nie byl on tak intensywny. Duuuuuzo jagod, ale nastepnym razem poczekam az napecznieja bo teraz mialem chrupki zamiast owocow.
Rozpuszczalnosc- bardzo dobra

Co to wiecej gadac, kupowac i tyle. Dla mnie cena nie jest taka wygorowana, Wlasnie rozpoczalem cykl i zakupilem 2kg tego gainera, 2kg bialka i kreatyne. Powinno starczec do konca.

Zmieniony przez - Naly w dniu 2008-05-28 00:25:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
to ja może dodam jeszcze coś od siebie.
Była to moja pierwsza odzywka jaką miałem okazje stosować, toteż moje odczucia będą pomocne chyba raczej dla początkujących aniżeli dla tutejszej armii starych wyjadaczy :P
1. bardzo dobry smak(bananowy), z kawałkami suszonych cząstek, nie ma problemu z przełykaniem czy też z rozpuszczalnością. Troche zapełnia toteż może służyc jako substytut lekkiego popoludniowej przekąski
2. efekty, ok 5 kilogramów po jednym opakowaniu chyba mówi samo za siebie, niestety poszło troche w brzucho :( troche za dużo...
aczkolwiek prowadziłem wtedy siedzący tryb życia z całkiem ciżkimi obiadami w przerwie na lunch
3 cena - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
może teraz od mniej przyjemniej częsci stosowania tego preparatu. Brałem po tym opakowaniu jeszcze inne środki o podobnym działaniu ale ten niestety powodował największe wzdęcia... no ale to już może mój żoładek jest taki wrażliwy?! ;)
Dla wszystkich nowicjuszy zaczynających przygode z siłką i suplami, a mających problem z przybraniem na wadze, POLECAM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Mam pytanie. Ważę 59 kg. Wlasnie kupilem ActivLab Best Mass Extreme 1000g. Około ilu kg gdzies przytyje gdy skoncze brac cale opakowanie bez cwiczen ? Chce tylko przytyc z 10-20 kg..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Mysle ze powinienes zjesc okolo 750g zeby przytyc te wymarzpne 20, reszte sprzedaj bo staniesz sie za ciezki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
polecam .za***isty smak. dobre efekty idealny po treningu

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Owoce leśne, bardzo smaczne.
Mam w bagażniku w samochodzie, czasem popijam jak mi wypadnie jakiś posiłek, a ja akurat jestem w trasie.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

ActivLab - CARBOMax Energy Power

WHEY premium