SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AZreel - zamienie kluseczki na figure laseczki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Na youtube wrzuć, a tutaj wklej linka.

Mam nadzieję, że to te wykroki nagrałaś

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 23 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7653
Nakręciłam wczoraj filmik z "miękkich nóg" w moim wykonaniu. Było bardzo ciężko, sapałam strasznie. Bardzo barki mnie bolały przy wypadzie do tyłu. I w ogóle pompki to dla mnie masakra, i w ogóle wszystko krzywo. Może kiedyś zrobię tez zestaw idealnie, ale póki co martwię się o plecy. Strasznie okrągłe są. Nie zdawałam sobie z tego sprawy. A myślałam, że wciskam łopatki w kręgosłup. Na zdjęciach też to widać.
W 10. serii przy 5. przysiadzie aparat mi zapikał i okazało się, że przestał nagrywać. Włączyłam go od razu jeszcze raz. I dlatego w 2 częściach. A mówili,że mam 54 minuty na film. Chociaż teraz się tak zastanawiam i chyba to ja nie umiałam go nastawić i coś poprzestawiałam. Pomyliłam się też 3 razy w liczeniu (nie wiem po co zapisywałam). Brakuje ok. 30 sekund z zestawu, przez to automatyczne wyłączenie, przy 10 burpisach nie widać tych 6 przysiadów, ale zrobiłam je, no i są przerwy na sapanie i picie.

Film 1 (MOV03501)
burp. 1 - 1 prz.
2 -14
3-13
4-12
5-11
7-10
7-9
8-8
9-8
10-6

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...



Film 2 (2)
8 - 5
12 - 4
13 - 3
14 - 2
15 - 1





Zmieniony przez - AZreel w dniu 2013-01-26 12:41:44

Zmieniony przez - AZreel w dniu 2013-01-26 12:42:55

Zmieniony przez - AZreel w dniu 2013-01-26 12:44:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
musisz na youtube dac i linka tu podrzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 23 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7653
Nie widać tych linków? U mnie działa, widać jeden link i jeden filmik, na innym kompie też. Pewnie znowu coś pomieszałam. Trochę techniki i...Sprawdzę to.Spróbuję coś pokombinować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
działają

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 23 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7653
Powiedzcie co poprawić z tych filmików :) I usuwam to pokraczne "cóś", bo aż wstyd żeby to dłużej wisiało. Na pewno będę robić ćwiczenia dla połamańców, nie podoba mi się ten rosnący garb. Tylko nogi, doopa, nogi, doopa, a tu z plecami taki problem...

Micha
Wczoraj żołądek mnie bolał i dlatego nie dojadłam.
Suple: wapń, magnez, omega3, cynamon
Picie: 2x kawa, 2x herbata, woda (ok 1,5l)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kolan cie beda bolaly od takiego wykonania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 23 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7653
Jak zwykle tydzień przed @ "wystąpiły" u mnie napady obżarstwa. Zawsze tydzień przed i trwa to 1-3 dni. Wszystko mnie złości i tylko bym jadła i jadła. Do niedawna rzucałam się na słodycze (dwie keksówki babki drożdżowej na raz potrafiłam zeżreć). W poniedziałek zjadłam dużo, czysto, ale dużo. Miski nawet nie wklejałam. Zjadłam bardzo dużo chleba (uwielbiam). Chleb piekę rzadko (oczywiście na zakwasie:), bo często kończyło się na tym, że większość zjadałam sama i to w jeden dzień. Nie zrobiłam też treningu We wtorek już mi przechodziło, więc trochę poćwiczyłam, ale ciężary mogłam dobrać lepiej, następnym razem będzie dobrze. Będę teraz robić trening na trzy dni z piłką dla średniozaawansowanych, tylko bez piłki:)
Robiłam sobie też ćwiczenia korekcyjne na tego garba co mi rośnie. Robiłam zestaw na "Okrągłe Plecy" z tej strony Tu wprowadź tekst linku... Zrobiłam też kilka ćwiczeń ze "Skoliozy" bo obliques wspomniała o skoliozie u mnie Który zestaw będzie lepszy? Dwa to razem trochę czasu zajmują.

Poniżej wklejam trening z wczoraj i miskę (zjadłam trochę chleba, ale go nie wliczałam

Trening
Rozgrzewka 5min skakanka + 200 pajacyków
Siłka + 12 min aeroby
Ćwiczenia korekcyjne




Miska
Suple: omega3, wapń, cynamon
Picie: 1x rumianek, 1x mięta, 2x zielona herbata, woda (ok 1l)





Zmieniony przez - AZreel w dniu 2013-01-30 12:51:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 23 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7653
Miska z wczoraj:
Suple: omega3, wapń, cynamon, magnez
Picie: 1x rumianek, 1x mięta, 3x zielona herbata, woda(ok 1l)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 23 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7653
Miska z wczoraj:
Suple: omega3, wapń, magnez, cynamon
Warzywa: pomidor, rzodkiewka, cebula, kapusta kiszona, kapusta pekińska
Picie: 2x kawa, 3x zielona hebata, woda (ok 1l)


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłka w domu

Następny temat

Obsesja wagi

WHEY premium