SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANKIETA / Nowe gryfy Kelton

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5041

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Hej widząc coraz więcej pytań o inne rodzaje gryfów kieruje do Was pytanie Jakie gryf byś kupił najchętniej??

Głosujcie w ankiecie bo ona będzie jednym z argumentów za rozbudowaniem naszej oferty!

Czekam również na Wasze propozycje odnośnie gryfów,ciężarów,hantli

Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Kelton_PM w dniu 2010-07-08 11:33:10

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3332
Ja niestety odniosłem przykre wrażenie, że Kelton ma w poważaniu potrzeby klientów, nic więcej dodawać nie trzeba.
O niesłowności nie wspominam nawet... bo chyba nie warto.

Train hard to the pain like a freak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
korzystam z olimpijskich ale jakbym wybierał z tych dwóch to nr 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
konkurencja ma juz takie gryfy... osoboscie uwazam ze jesli ktos juz przekracza przyslowiowa stowke na lawce to moim zdaniem lepiej na olimpijskie sie przesiac chodz gryfy ten z ankiety drugi pewnie spokojnie wytrzyma 200 kg ... tylko kto te dwiescie wyciska pewnie garstka ludzi wproadzcie ten drugi z ankiety ladny chromowany 220 cm dlugi i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
wiadomo z wyciskiem ciężko ale nie którzy robią rack pulle , ciągi przysiady itp
te nowe olimpijki chińskie za 200Pln to są ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wymiar wymiarem, liczy się też materiał z jakiego będą wykonane.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
pelny pret ciagniony ... taki wytrzyma nawet ze 300 kg watpie zeby wiekszosc uzytkownikow takiego gryfu podnosila 300 kg dlugosc czesci na ciezary po 40 cm, dotego super zrobione ladnie oszlifowane ograniczki na ciezar i mega super czesc radelkowana i cenna mysle ze 150 pln to max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Cena 150PLN była by naprawdę ok , ale osoba widząca taki gryf sprawdzi ceny internetowe kupi "taki sam" za 70PLN

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2010-07-08 14:01:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
mysle ze nie dokonca dudus... dobra promocja czyli filmik i porowanie gryfu tego za 70 z tym za 150 wiele ludziom da do myslenia osobiscie uwazam ze tekst pisany malo trafia do ludzi ludzie lubia widziec jak co pracuje wyglada a dotego niezbedny jest filmik z niezalezna osoba ktora pokazuje zalezty i napewno wady danego sprzetu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Masz rację ale teraz każdy szuka kosztów , mam na myśli młodszą młodziesz nie patrzy na wykonanie i jakość aby taniej , sam wiem jak było ze mną....szukanie obcinanie kosztów teraz jak juz pracuję to nie ważne czy przepłacę 20-50PLN.

Ale Jak pokazaliśmy filmik z Keltona jak nasze ławki wytrzymują 500kg to sprzedaż wzrosła o 100%


Zobaczymy co Kelton na to odpowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7206
Co do hantli to może nie dla mnie ale do siłowni profesjonalnych powinniście wprowadzić hantle skręcone na stałe. Nawet konkurencja (MS) to ma w ofercie

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2010-07-08 20:59:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
wy edytowałem aruss bez wyrażania brzydkich opinii
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytania o stojaki hs4

Następny temat

nr zamówienia 22662 Brama do Sufitu porażka !!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium