SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja historia z Kelton (drążek HD2 + tapicerka)

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3679

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDA_ z działu Kelton.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Witam,

zakupiłem sprzęt przez allegro 3 sierpnia. Pieniądze przesłałem pocztą z góry 12-tego, zaksięgowali 17-tego. 18-tego wysłałi paczkę i dostałem numer paczki. Zacząłem śledzić ją, jak się okazało potem paczka dotarła do innej osoby w tym samym mieście. Wysłałem email i dodatkowo rano zadzwoniłem do firmy kurierskiej. Zrobiłem niezłe zamieszanie, okazało się, że paczka została właściwie zaadresowana, czyli nie do mnie. Dzwonię do keltona, miła pani odpowiedziała, że wyjaśni sprawę i napewno dostanę paczkę, jako, że było po 8 (z tego co widziałem na stronie pracę zaczynają od 8-mej?), nie potrafiła mi odpowiedzieć na tą sytuację. Ale skoro tak mile mnie zapewniała, że wszystko załatwi dałem jej dzień. Nie dostałem odpowiedzi, znów dzwoniłem do keltona co już wiedzą w tej sprawie (a przecież tamtego dnia rano zadzwoniłem do kuriera i wyjaśniłem sprawę w parę sekund...), dostałem odpowiedź, że mają dzisiaj znów wysłać paczkę. Otrzymałem potwierdzenie emailem, ale znów musiałem się o coś doprosić, a mianowicie o numer przesyłki, żeby znów nie było jaj...Okej, paczka doszła (kij z tym, że nie widziałem na stronie kto ją odebrał). Czyli dostałem paczkę 22 sierpnia (od daty zakupu przez allegro minęło mniej więcej 2 tygodnie). W paczce były elementy luzem i nic poza elementami! Żadnych instrukcji, nic! Z ciekawości przeglądałem elementy i natrafiłem na tapicerkę, a na niej widoczne odciski butów! To też zwalicie na kuriera? Był koniec tygodnia, więc musiałem się szybko z kimś skontaktować po papierki, bo znów się wszystko przedłuży. Napisałem na gg i otrzymałem 23ego wieczorem instrukcję do drążka HD2:

Kelton drążek do ściany HD2

IOnstrukcja montażu
1. Do montażu potrzebne będą:

8 sztuk kołków rozporowych szybko mocujących o rozmiarach
10 x 80. Takie jak pokazane na poniższym zdjęciu. Kołki te nadają
się do zamocowania w pełnych materiałach budowlanych. Nadają
się do: betonu, cegieł, i gazobetonu.

2. Drążek ustawiamy na dopasowanej do wzrostu ćwiczącego
wysokości. Musi być ona dobrana tak, by ćwiczyć z ugiętymi nogami
nie dotykać stopami podłoża.


Spodziewałem się profesjonalnej instrukcji, a nie parę ogólnych linijek, które tak naprawdę w niczym nie pomagają. Po drugie skoro piszecie w instrukcji jakie są kołki do większości ścian to po jaką cholerę dajecie wzmiankę na allegro:

Wiemy z naszego doświadczenia, że śruby, które wysyłaliśmy razem z drążkiem czasami nie pasowały do wszystkich materiałów, z których wykonywane są ściany. Dlatego wolimy nie ryzykować, że przez źle dobrane śruby drążek może być zbyt słabo zamocowana. Tylko, dlatego nie wysyłamy śrub w komplecie, ale za to dodajemy mini-poradnik, jaką śrubę najlepiej jest kupić do konkretnego rodzaju materiału, z którego wykonana jest ściana (cegły, pustaka, płyty itp.).

Robicie wodę z mózgu! Sorry... Kolejna sprawa, to nie dostałem żadnej instrukcji do rozszerzenia drążka HD2 o tapicerkę. W odpowiedzi otrzymałem:

jest to jedyny poradnik jaki posiadamy.

no wtf?! Poza tym wspominacie o łatwym demontażu i montażu tapicerki, jak dla mnie bzdura. Żeby to zrobić trzeba użyć 2óch kluczy, żeby elementy nie ruszały się nigdzie.

Dzisiaj to jest 10 września dostałem gwarancję oraz paragon (przez to całe zamieszane zapomniałem o tym), a list wysłali 1 września... Obecnie mam zamontowany drążek, ale tak się pospieszyłem, że zapomniałem uwzględnić tą tapicerkę i muszę go obniżać...Co z kolei może być niemożliwe ze względu na niski sufit i mój wysoki wzrost...Dzięki wielkie kelton, że zajmujecie się profesjonalnie sprzętem ! Ale nie pomyśleliście o wzmiance na jakiej długości ściany w zależności od wzrostu można zamontować drążek HD2 oraz jego rozszerzona wersję o tapicerkę!

Na allegro dałem obojętny komentarz [ http://sklepy.allegro.pl/show_user.php?uid=513273&p=2&p=3 ] i napisałem tylko w paru słowach to co się wydarzyło. Jednak chciałbym tutaj poprzez ten post zmusić o bardziej rzetelnę obsługę klienta i jakiś porządek w firmie Kelton, bo pomimo Waszych starań strasznie to wyszło...A zakupujących o zastanawienie się 2 razy nad tymi produktami, a przede wszystkim płatnością z góry.

Pozdrawiam ekipę Kelton za kulturę i miłe panie, które mają za zadanie takie sytuacje "wygaszać", jednak w tym przypadku była z lekka przesada.


Zmieniony przez - lpu183 w dniu 2008-09-10 21:00:50

Zmieniony przez - lpu183 w dniu 2008-09-10 21:06:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136
Witam
Jest na Pana załozona karta reklamacji w sprawie drążka HD2. Kontaktowaliśmy się telefonicznie.
Wszystki dane są kompletne (nr seryjne, pakowacza itp).
Dzis miałam dzwonić ponownie z zapytaniem czy kurier ma sie podstawic w poniedziałek, i pod jakim adresem.
Prosze o informacje, czy 16.04.2012 ma sie podstawic kurier po odbiór drążka.
Pzdr.

Jadwiga Motak - Specjalista ds. posprzedażowych
GG 19114164, Tel. 695 169 424
e-mail: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Zapoznajemy się dokładnie z problemem, chcemy dokładnie ustalić co było przyczyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Zapoznałem się z całą sprawą. Niestety nasz nowy pracownik pomylił się przy wysyłce paczek, na szczęście udało się nam szybko skorygować błąd i nowy sprzęt trafił do odpowiedniej osoby. Chciał bym również zaznaczyć że dokładamy maksimum starań aby takie sytuację się nie powtarzały. Z resztą uwag zapoznałem się i będziemy je systematycznie wdrażać w życie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
no przecież, jakby mogło być inaczej...W ścianie mam 16 dziur, bo dalej drążek sprawia problemy...Tym razem winne są kołki z "instrukcji", bez komentarza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
lpu183: Jaką masz ścianę? Właśnie dlatego nie dajemy standardowych kołków żeby uniknąć takich sytuacji. Kołek musi być dobrze dobrany do ściany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Ja mam pytanie a do sciany ceglanej jakie sruby uzyc najlepij zeby sie trzymal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
chcesz miec mocne mocowanie to zamontuj na metalowych kolkach, zapomnialem ich nazwe , maja czopek na koncu i w momencie dokrecania nakretki rozszerza kolnierz w scianie, wytrzymalosc do 2 t - koszt ok 4zl ja zamocowalem drazek wazacy 20 kg w suficie na 4 takich i powiesilem sie z kumplem na nim wiec laczna waga byla wiecej niz 200 kg + pociaganie drazka i nawet nie drgnal, Polecam

"Work Hard, Train Intensive"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Witam,

po zamontowaniu na kołkach drążek wyleciał mi z dziur...Kupiłem specjalnie z klejem, niestety nie trzymały się dalej (wydatek ok 100 zł). Okazało się, że trzeba przebić całą ścianę kołkami i na końcach zamontować drążek, więc nie wiem jak to sprawdzaliście...W dodatku wykonała to ekipa z budownictwa, a więc dodatkowa kasa została wyłożona, żeby zamontować "profesjonalny i łatwy w montażu" drążek...

p.s nie wyrażam zgody na usunięcie wątku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
hehe jesli masz problemy z zamontowaniem drazka do sciany a jeszcze wieksze ma ekipa budowlana to cos musi byc z wami nie tak pozdrawiam

"Work Hard, Train Intensive"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Może to zależy od sprzętu lub sposobu montażu. Nie wiem, mam do tego prawa tak jak ktoś nie umie zrobić strony internetowej. Jednak z chęcią zobaczyłbym jak to Kelton montuje szybko, łatwo i przyjemnie na pomalowanej ścianie z tynkiem, a nie przykładowej desce itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
lpu183 mam nadzieję, że teraz już będziesz mógł skupić się na cwieczeniu na drążku. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

padciaganie na drązku + pomki na poreczach w jednym

Następny temat

KELTON CONAN I. Prośba o pomoc w zakupie.

WHEY premium