SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton zestaw HEAVY Hyperion II - popularny Hyperion II wzmocniony i ulepszony.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5657

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
No właśnie zauważyłem ten wzrost i się zdziwiłem
Każdy ma chwyt dopasowany pod siebie, ja zaczynałem wąsko, doszedłem do bardzo szeroko i teraz kombinuje znów z chwytem aby jak najlepiej czuć pracę klatki.
Pozdrawiam

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Mam pytanie odnośnie tej ławki. Regulacja rozstawu stojaków 100 cm – 122 cm (4 poziomy). Moja sztanga ma 158cm. Część chwytna to 103-104cm. Czy ten rozstaw stojaków jest podany od zewnątrz czy wewnątrz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
MagickY: Po zewnątrz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Czyli taki gryf jak ja mam wejdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
MagickY: Wejść wejdzie, ale ćwiczyć będziesz musiał naprawdę ładnie technicznie bo zostanie CI 1,5cm luzu do odkładania sztangi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Ok dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
MagickY: N/P służę pomocą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11581


Witam, właśnie dostałem tą ławeczke i mam problem z montażem stojaków, strasznie ciezko wchodzą do profilu, nie moge docisnąć do ostatniego otworu, czy w każdej ławce tak jest ? to mi praktycznie uniemożliwia późniejsze rozkładanie ławki...

Poza tym jestem bardzo zadowolony z ławki, bardzo solidna konstrukcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
maciuss86: Musi wchodzić ciężko żeby sprzęt był stabilny i wytrzymały , to nas odróżnia od konkurencji :) Ta ławka nie jest ławką składaną to też stojaki raz się skręca po prostu :) napisz jak po treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
a czy na allegro sprzedaje hurtownia czy producnt bo jestem ciekaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11581
a czy na allegro sprzedaje hurtownia czy producnt bo jestem ciekaw


na allegro towar idzie prosto od producenta, tak samo jak na stronie www.ecentrum.kelton.pl, gdzie jest chyba trochę taniej niż na allegro bo odchodzą koszty wystawienia aukcji i prowizję allegro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kelton zestaw HEAVY Spartan II - zestaw, który powstał przy współpracy z Wami.

Następny temat

Wyciąg Python pełna opcja - Wersja Stacjonarna

WHEY premium