SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANKIETA: ile pijecie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8368

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 523 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18508
ostatnio co piatek na***any jestem prawie do nie przytomnosci a w soote pare piw na kaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
ja niestety MUSZE PIĆ a dlaczego???

wielu zazdrosnych skur...nów posądza mnie o to że jade na koksie i proszą o to zebym im udowodnił ze nie, wiec co weekend upijam ich i ide do domu;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Wcale nie pije i mi tego nie brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 213 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5573
Hauteclair
piszesz ze nie odczuwasz skutkow picia na forme .... ja zas powiem ze grube imprezy do 4,5,6,7 rano w kazda sobote (czyli jak u mnie od 2 miesiecy) to mega wplyw na forme .... wiec zamawiam jakies odzywki zeby miec motywacje i do roboty :) ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiadomo że takie potężne i regularne picie musi zterać człowieka , ja takie picie to mam kilka razy w roku , jakieś nowe roki , święta , imieniny i jak się nawinie jakiś ktoś z dawnych lat , wtedy może jeden dzień czy dwa nawet jestem w słabszej dyspozycji a potem wszystko wraca do normy , natomiast takie imprezowanie co tydzień czy dwa pewnie by wpłynęło fatalnie na organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No już ładnie ponad rok nic nie piłem i nie mam zamiaru pic jeszcze długo... i w ogóle mi to nie przeszkadza.

A jak ktoś mi mówi "no dawaj napij się" to od razu riposta "a za***ić ci" i z głowy z natrętami hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
od 6 września ani kropli a w wakacje lało się litrami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4729
w zeszłym tyg z 4 piwa były , co do mocniejszych trunków to w piątek było intensywne spożycie 2x0,7 na 3 w 30 min , na szczęście poza pragnieniem nie odczuwam skutków ubocznych spożycia xD

To know your own limits, you must first know your foe's limit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
Piwo się zdarza raz na 3-4 miesiące, kiedy jest okazja. Ostatni raz w lipcu, przy urodzinach kobiety. Moja praca to praktycznie wieczna gotowość do bycia zmotoryzowanym, do tego treningi, więc to całkowicie wyklucza upijanie się. Tym bardziej, że poza piwem nie jestem w stanie ze względów smakowych ruszyć czegokolwiek alkoholowego.

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
Umnie jest bardzo mieszanie.
Przez 3-4 tygodnie nie wypije łyka piwa , czasami jest 1 piwko z kumplami raz w miechu.
A czasami jest tak że w miesiacu zdazaja sie 2 imprezy i to grube i na jedenj w stanie jsetm 8-10 piw ;D

Roznie rozniee ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness Fun katowice ceglana - cwiczy ktoś?

Następny temat

tanio silownia

forma lato