SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ADAMEK CHCE WALKI Z GOLOTA ???!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
omasz Adamek (35 l.) – Andrzej Gołota (43 l.) powalczą ze sobą po raz drugi? To bardzo prawdopodobne. Obaj bokserzy chcą tego bardzo!
Zobacz również

Adamek trenuje w St. Louis
Tomasz Adamek przyznaje wprost: to był błąd
Gołota: jaki pas? Pasy mają Kliczkowie!
Gołota od 1999 roku nie mógł bić lewą ręką









Gdy ponad dwa lata temu Fakt jako pierwszy informował o tym, że Adamek może boksować z Gołotą, prawie nikt w to nie wierzył. A jednak polska "walka stulecia” stała się faktem. 24 października 2009 roku 11 tysięcy ludzi w łódzkiej Atlas Arenie i ponad 8 milionów przed telewizorami oglądało łomot, jaki Adamek spuścił Gołocie.

To był debiut w wadze ciężkiej „Górala”, Gołota nie był jednak w pełni zdrowy – miał uszkodzony lewy bark.

Po tym pojedynku Andrzej już nie wyszedł do ringu. Uczestniczył w „Tańcu z gwiazdami”, przeszedł operację barku, o boksie jednak nie zapomniał. Od niedawna trenuje bardziej intensywnie. Początkowo chciał walczyć jeszcze w tym roku, ale ostatecznie woli lepiej się przygotować i... powalczyć z Adamkiem w przyszłym roku. Dzwonił w tej sprawie do swojego przyjaciela, który jest m.in. menedżerem Adamka – Ziggy'ego Rozalskiego.

– Jeśli Andrzej chce walczyć, dam mu okazję do rewanżu – podejmuje rzuconą rękawicę „Góral”.

Gołota do dzisiaj nie może pogodzić się z laniem, jakie dostał od młodszego rywala. Od dawna mówił o rewanżu, ale zdrowie nie pozwalało mu na powrót do sportu. Teraz nic go nie boli i zdecydowanie chce bić się z Adamkiem. Tym razem nie będzie mieć żadnych wymówek. Zamierza zlać Tomka.

Poprzednio obaj bokserzy podzielili się zyskami po połowie. Teraz Adamek jest gotów postawić na szalę całą kasę. Niech zwycięzca weźmie wszystko. Gołota pewnie na to też pójdzie – w końcu liczy się tylko zemsta!



ta pazerna swinia niedlugo z wlasna matka wyjdzie do ringu jak kasa sie bedzie zgadzala . Jak adamek naprawde bedzie tego chcial to jest dla mnie kompletnym dnem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Przecież Adamek właśnie dlatego przeszedł do HW żeby "kasa się zgadzała", i nie można mieć do niego żadnych pretensji. Tak samo jak do Gołoty że chętnie sobie dorobi do emerytury jeśli znajdzie frajerów którzy mu za to zapłacą.

Ja się dziwię raczej tym co wykładają kasę na takie gnioty (czyli stacjom telewizyjnym i tym którzy w nich decydują o sporcie). Może przy okazji dorzucą jeszcze kolejny "rewanż" Saleta-Najman III.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
Szkoda tylko, że Adamek sukcesywnie traci swoj szacunek z wal z Brigsem, Cunninghamem dla "dutków"...

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Przecież to jakiś chłam. Adamek już nie raz powtarzał Golocie, Sosnowskiemu, że nie zamierza juz walczyć z Polakami i faktycznie tu się z nim zgodzę. Jest najlepszym polskim bokserem czego miałby szukać w ringu z Gołotą. Gołota faktycznie zaproponował potyczkę z Adamkiem, ale Adamek w życiu się na to nie zgodzi. Skąd wytrzasnąłeś ten artykuł?

Bede wiedział na przyszłość gdzie czytać, a gdzie nie.

Zmieniony przez - bokser7393 w dniu 2011-11-18 14:52:11

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
na wp pisało własnie , tym bardziej mnie zdzwilo jak pisze ze adamek mowi ze niech wygrany bierze cala kase ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Ja do WP zawsze podchodzę z dystansem, te ich sensacje często są wyssane z palca. A takowa walka poza kwestią finansową pogrążyłaby tylko obu bokserów.. Tomek straciłby szacunek wielu fanów, a Andrzej dostałby znowu lanie eh

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bokser7393 jak to czego ? $$$$$ dolarow stary , dolarow $$$$$$$
juz widze te naglowki Adamek vs Golota wielki rewanz!! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
ja już jakiś czas temu słyszałem że Adamek właśnie w przypadku rewanżu z Andrzejem mówił o całej kasie dla zwycięscy,
swoja drogą ciekawe dlaczego nie zaproponował takiego rozwiązania w swoich ostatnich walkach...

wydaje mi sie że z Polaków to w 2012 chyba tylko Wach ..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie i panie ... szacunek ,legenda , sport itp . FRAZESY !!! po co takie gadanie ? i tak wszyscy będą oglądać , niema się co oburzać i perorować ... oglądalność pójdzie w grube miliony a reklamodawcy wyłożą potężne sumy , jak pan Solorz Żak wyłoży kasę na walkę to sądzę że Adamek zapomni i słusznie zresztą o swych zapowiedziach ( w sumie niebyła to przysięga ) ta walka ma ogromny sens bo Polacy i Polonia ją "kupią"

Zmieniony przez - Hauteclair w dniu 2011-11-19 00:16:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
ADAMEK: WYPADAŁOBY DAĆ SZANSĘ GOŁOCIE
Redakcja, Boisko.pl
2011-11-19

Tomasz Adamek (44-2, 28 ko) nie wyklucza stoczenia rewanżowego pojedynku z Andrzejem Gołotą. Po raz pierwszy obaj giganci polskiego boksu zmierzyli się ze sobą w październiku 2009 roku. W wypełnionej po brzegi Atlas Arenie w Łodzi zdecydowanie zwyciężył "Góral".

Mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych po pokonaniu Gołoty wielokrotnie w mediach zapewniał, że więcej walk z rodakami nie będzie. Z nieznanego bliżej powodu Adamek zmienił nagle zdanie i otwarcie mówi o możliwości drugiej konfrontacji z czterokrotnym pretendentem do mistrzostwa świata w "królewskiej" kategorii.

Gołota prawdopodobnie na początku 2012 roku stoczy walkę na przetarcie, a następne jego plany nie są znane.

- Jestem gotowy walczyć z każdym. Kiedyś wprawdzie powiedziałem, że nie będę więcej walczył z Polakami, ale wypadałoby Andrzejowi dać szansę rewanżu, bo raz go pobiłem. A czy będzie na to gotowy? Nie wiem, trudno powiedzieć – powiedział w rozmowie z Polskim Radiem nasz "Góral".



zrodlo BOKSER.ORG - wiec wp tak do konca nie klamie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypadaloby dac szanse Golocie ? XD haha chyba sobie dac szanse zarobic przeciez ogladalnosc bedzie masakrycznie wielka :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia Pucharu Polski w zapasach w Brzegu Dolnym cz. II

Następny temat

Kick-boxing badania

WHEY premium