SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACT

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5095
Wlasnie zacząłem trening ACT i robie takie ćwiczenia. Dodam, ze mam 16 lat i nigdy nie trenowalem na siłowni i mam kontuzjowany bark. Wypadał mi na treningach kosza i lekarz powiedział, ze jest niestabilny i musze go wzmocnić. Obok cwiczen pisze jakimi cięzarami to robie :]
1 wyciskanie sztangi płasko- 18kg
2 wiosłowanie sztanga- 18kg
3 unoszenia sztangi do brody- 8kg
4 prostowanie nóg w siadzie 15kg
5 wznosy barków (sztrugsy)- 2 hantle po 5 kg
6 uginanie rąk ze sztangą na modlitewniku lub uginanie ramion ze sztangą stojąc - 15kg
7 uginanie nóg w lezeniu 12,5kg
8 francuski lezac sztanga - 8kg
9 uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie ze sztangą. 15kg
wszystko po 3 seri po 12 pow.
Dobrze robie?
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jak te serie robisz? 12 powtrzen ale mozesz wiecej zrobic, czy juz nie dajesz rady ?

mozna pare cwiczen zamienic na inne np zamiast wznosy sztangi do brody- daj wznosy hantli bokiem i starczy poki co spokojnie.

przykladowo jeszce nie widze nic na golenie, ani brzuch

Zmieniony przez - f***master w dniu 2007-10-30 20:30:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5095
Robie 12 powtórzen i przy 2 pierwszych seriach jeszcze bym mogl w sumie zrobic kilka razy, ale juz przy 3 serii jest ciezko ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5095
Brzuch niedługo dołoze, a te golenie to co to :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
Wykopałbym z treningu unoszenie sztangi do brody to jest cięzkie ćwiczenie zwłaszcza dla barków daj unoszenie bokiem.
Biceps zostaw sztangę podchwyt stojąc
Dałbym jeszcze unoszenie tułowia z opadu na prostowniki i powinno byc ładnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5095
unoszenia tułowia z opadu nie mam za bardzo jak zrobic :/
Martwy ciąg zamiast tego moge robic ?
Bo jeszcze jest to ''dzien dobry'', ale ze względu na kontuzje barku cieżko mi jest to narazie robić ze sztangą na karku :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
golenie to inaczej podudzia, czyli czesci ciala pod kolanem a nad stopą
podstawowe składowe goleni to piszczele i łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5095
A czy na biceps dobre jest takie ćwiczenie? :
biore jednego hantelka cieżkiego (około 10kg) i robie nim z 15 razy 'uginanie ramion stojąc' i odrazu po tym biore lekkiego hantelka (około 3kg) i robie robie nim tyle razy ile moge :]
Biceps ładnie boli po tym :d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!!!!!!!!!!! Likwidacja działu !!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

odżywianie i plan

WHEY premium