SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W + cwiczenia na brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
Właściwie wszystko jest w temacie ale postaram się to trochę opisać.

Staż treningowy : 7 miesięcy przed kontuzją... Naderwanie więzadeł barkowo-obojczykowych (nie wiem jak dokładnie się nazywają) od 2.5 miesiąca chodzę po lekarzach, siłownia 100% wyrzucona z harmonogramu (niestety). A rehabilitację skończę na początku lutego...

Więc postanowiłem sobie ćwiczyć grupy mięśniowe nie używające barku. Mam tu na myśli nogi/mięśnie przedramienia oraz wyżej wspomniany brzuch. No ale temat dotyczy mięśni brzucha więc na nich się skupmy.

Robię sobie cykl A6W ( z nudów ), ale to mi nie wystarcza, efekty w 3 tygodniu są marne (ćwiczenia robię dokładnie a fat mam nieduży + jasna sprawa zdrowie odżywianie 10 wskazówek żywieniowych, dużo posiłków, mało jedzenia, po prostu nie widzę sensu stosowanie dokładnej diety bez ćwiczeń) więc chciałbym dorzucić jeszcze mięśnie rodem z siłowni Co byście powiedzieli na:
- Oczywiście A6W + dodatkowo

1. skłony w leżeniu płasko (Skośne + proste)
2. "spinanie"/unoszenie kolan w leżeniu płasko (proste)
3. Skręty Tułowia (proste + skośne + prostowniki grzbietu)
4. Skłony boczne (skośne)
5. skręty tułowia w leżeniu (skośne + proste)

Resztę ćwiczeń odrzucona ze wzgl. na udział barku

Co o sądzicie o dodaniu ich do A6W?

Zmieniony przez - Connecting w dniu 2009-10-22 12:32:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 735
skoncz z a6w, ten plan dziala tylko na gorne miesnie brzucha.
Radziłbym abs 2, a poza tym jak juz chcesz cwiczyc tym planem to samo a6w w zupełności wystarcza;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1659
ja zrobiłem a6w jakieś 2 lata temu i też jestem chudy i efekty były znikome. ogólnie a6w jest na spalenie zbędnego "brzuszka" i uwypuklenie mięśni ukrytych pod sadłem. Jeśli masz problemy z barkami itp to sobie daruj a6w. Pod koniec jak robisz ponad 600 powtórzeń nie ma mocnych żeby czasem ze zmęczenia złego ruchu nie zrobić. Takie coś może być dla ciebie niebezpieczne. Lepiej zacząć ABS II ale po zakończeniu rehabilitacji. Po co teraz kusić los?

edit: Michoo byłeś szybszy :P

Zmieniony przez - borrek88 w dniu 2009-10-22 18:13:55

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
czyli lepiej zwyklym teningiem? no dobra jeszcze jutro poszperam troche w necie;pp bo nie moge wysiedziec na miejsce i cos bym sobie pocwiczyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
poza treningiem siłowym dwa treningi brzucha z ciężarami w tygodniu wystarczają

jeden ciężki i jeden lżejszy

ot i wszystko

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
których?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
w barku, prawe więzadło barkowo obojczykowe. Opisałem w 1 poście



Zmieniony przez - Connecting w dniu 2009-10-22 20:39:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
Znowu 2 strona =\

Co byloby bardziej efektywne? same cwiczenia z 1 postu czy abs 2? albo to polaczyc? xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1659
ja bym ciskał abs 2.

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj nowy plan do oceny partia 2x w tyg

Następny temat

Plan do oceny :)

WHEY premium