SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4702
Mam pytanie odnośnie A6W

Czy wykonać cała a6w 2x - jak są 2 seriie

Czy 1 cwiczenie i 2 seriie i nastepne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
całą a6w a później Jeszce raz ...

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4702
Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1528
A6W to kiepsko troche wybrales ABSII polecam!

TYLKO DWIE RZECZY SĄ NIESKOŃCZONE ..WSZECHŚWIAT I LUDZKA GŁUPOTA

Pomogłem podziel się Sog'iem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
A6W to kiepsko troche wybrales ABSII polecam!

ja ci polecam abyś glupot nie wypisywał, te swoje wynalzki, cuda nie widy zachowaj dla siebie, jeśli ty marnujesz czas,to nie znaczy ze ktoś ma iść twoją droga.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1528
Wypowiedzi na forum nikt nie moze podwazac ...
Mozesz sie z nimi nie zgadzac i ich nie testowac ale wypowiadac sie zawsze moge
Dla mnie ABS jest lepsze od A6W obie przetestowalem wiec prosze abys nie podwazał mojej wiedzy (chodz to juz zrobiles)
A wiec wypowiedz swoje zdanie i nikogo nie obrazaj
Komedia z toba bery jest

TYLKO DWIE RZECZY SĄ NIESKOŃCZONE ..WSZECHŚWIAT I LUDZKA GŁUPOTA

Pomogłem podziel się Sog'iem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8717
@bery
Sam spróbuj ABSII i oceniaj bo jak dla mnie porównywanie A6W do ABSII to jak porównywać g**** do budyniu. Probowałem jednego i drugiego i ABSII bije wszystko na głowę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Ile razy jeszcze będzie wałkowany ten temat aż w końcu dotrze do was to że te cuda są nic nie warte? no może dla totalnych zielonych bez bladego pojęcia są dobre ale dla człowieka rozumnego który ma jaką kolwiek wiedze - nie

Z działu dla zaawansoanych te smiecie zostały przenoszone tutaj, a tutaj kasowane, ale nie, bo nadal ktos musi powielać durnoty, dawno obalone.

a6w strata czasu nic więcej, efekty nie warte ilości trudu włożonego w trening, abs tak samo, sztywny bezsensowny schemat dla ludzi bez pojęcia,który kończy się na niczym, więcej mozna osiągnąc po przez kilka dobrz dobranych ćwiczn wplecionych w plan treningowy, lub na oddzielnej sesji.


ukyf

Ty bedziesz pod "lupą" bo widze ze wlazłeś na forum i próbujesz nadal powielać to z czym się wlaczy, co się neguje w dzile aby podnieść poziom.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1528
Bery bede ostrożny
W dalszych dyskusjach z Berym nie uczestnicze bo gosc jest okropny!
Bez urazy Bery

Zmieniony przez - ukyf w dniu 2009-04-19 16:19:33

TYLKO DWIE RZECZY SĄ NIESKOŃCZONE ..WSZECHŚWIAT I LUDZKA GŁUPOTA

Pomogłem podziel się Sog'iem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Mam to gdzieś jakie ty masz zdani na mój temat, żeby dyskutowac trzeba mieć argumenty najpierw, twoje własne doświadczenia na tandetnych planach typu a6w abs etc, mają się nijak do sytuacji. Więc jesli już coś plecasz argumentuj, inaczej zaneguje te glpoty, i ośmiesze cie, na tym się skończy, aż w koncu zrozumiesz kilka podstawowych rzeczy.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
wygrywa ten co ma wicej w lapie!

A tak poza tym to nieladnie jest nie argumentowac swoich polecen :) A dodatkowo nie kulturalnie jest mowic, polecac cos a i przy tym krzyczec ze nie mozna tego podwazac, bo podwazyc mozna wszystko o ile ma sie dobre argumenty.

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase 3 dniowy

Następny temat

Trening Masa do oceny

WHEY premium