SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5X5 DO OCENY

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17
Witam,

Od jakiegoś czasu ćwicze planem 5x5 4 razy w tygodniu. Siła poszła sporo jak na nowiciusza do góry ale masa stoi w miejscu mimo że dieta jest w miare dopięta.
Plan wygląda tak.
A przysiady 5x5
wyciskanie leżąc 5x5
wyciskanie żołnierskie 5x5
ściąganie drążka chwytem neutralnym na wyciągu 3 x 8 80% cm
uginanie ramion 3 x 8
uginanie nóg na maszynie 3 x 8
wspiecia na palce na maszynie smitha 3 x 20

B podciąganie nachwytem 5x5
MC 5x5
wiosłowanie w opadzie 5x5
wyciskanie sztangi skos góra 5x5
wyciskanie francuskie hantli + pompki na poreczach 3 x 8
brzuch dwa cwiczenia po 3 x15

w kazdym dniu staram sie miec klatke i plecy , dlatego taki mix (nie wiem czy to nie błąd) jak już pisałem siła poszła nieżle natomiast masa ani drgnie. co byscie zmienili aby troche masy przybyło.
Za wszystkie konstruktywne opinie z góry dziękuje

Wiek 35
staz na silowni 9 miesiecy
waga 74
wzrost 173
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
to czy sie odlozy to glownie kwestia prawdidlowego odzywiania jak tu bedzie ok to nie masz czym sie martwic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
Skoro masa nie idzie do przodu to za mało jesz, podbijaj kalorie i waga zacznie w końcu rosnąć, innego sposobu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17
Moja dieta opiera sie na zasadach ktore określił mi dietetyk. Codzien jem inaczej ale wszystko w oparciu o wlasciwe proporcje w/b/t wiec wydaje mi się że to jednak trening zwlaszcza ze sila idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jeśli masz 35 lat to pomyliłeś działy.
I mi się wydaje, że koledzy wyżej mają rację. Masa bierze się z diety a nie z treningu.
Trening pozwala odpowiednio upakować to co zjadamy.

Wklej tą dietę, kaloryczność itp to będzie wiadomo gdzie lezy problem.
Wiemy już, że nie w treningu.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
Karpiu wiek to tylko liczba, jak kolega czuje sie juniorem to niech zostanie%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17
W dziale junior napisalem ze wzgledu na staz treningowy. Rozumiem ,że w treningu nic nie zmieniać ??

Moja dieta
I posiłek

3 kromki pieczywa pełnoziarnistego / 70g ryżu brązowego/ 70g kaszy gryczanej/ 70g makaronu razowego
+
150g piersi z kurczaka/150g wołowiny/3 jaja/150g pstrąga/200g dorsza/200g mintaja/200g pangi/150g makreli wędzonej/150g piersi z indyka
+
20g orzechów
II posiłek

70g ryżu brązowego/ 70g kaszy gryczanej/ 70g makaronu razowego makaronu / 100g pieczywa żytniego pełnoziarnistego
+
150g piersi z kuraka/3 jaja/150g wołowiny/puszka tuńczyka w sosie własnym/ 150g dorsza/200g mintaja/200g pangi/150g makreli wędzonej / 150g piersi z indyka/150g pstrąga/40g odżywki białkowej
+
20g orzechów

III posiłek

70g ryżu brązowego/ 70g kaszy gryczanej/ 70g makaronu razowego makaronu / 100g pieczywa żytniego pełnoziarnistego
+
150g piersi z kuraka/3 jaja/150g wołowiny/puszka tuńczyka w sosie własnym/ 150g dorsza/200g mintaja/200g pangi/150g makreli wędzonej / 150g piersi z indyka/150g pstrąga

IV posiłek
70g ryżu brązowego/ 70g kaszy gryczanej/ 70g makaronu razowego
+
150g piersi z kuraka/150g wołowiny/200g pangi/200g mintaja/150g dorsza/150g piersi z indyka/150g pstrąga/ puszka tuńczyka w sosie własnym
+
Warzywa (np. pomidor, brokuły, ogórek, sałata)

V posiłek
150g piersi z kuraka/150g wołowiny/200g pangi/200g mintaja/150g dorsza/150g piersi z indyka/150g pstrąga/ puszka tuńczyka w sosie własnym
+
Warzywa (np. pomidor, brokuły, ogórek, sałata)

Bezposrednio po treningu : Banan + odżywka białkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wbij to w kalkulator kalorii na potreningu.pl, wyżej masz jak to zrobić
Policz na szybko jaki dla Ciebie jest bilans na 0. Jak masz aktualnie na minusie albo na 0 to masa nie będzie szła. Proste
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17
faktycznie mam troche za mało kalorii. dorzuce troche ww i zobacze jak bedzie. dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
I także tego: A nie mówiłem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
to dosc oczywiste czasem dietetycy tabelkowicze to bzdury straszne wypisuja na Uniwersytecie Medycznym babka co proawdzila zajecia z dietetyki ( z ok. 30 kg nadwaga ) powiedziala ze mam zla bo 5 jajek bylo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój trening czy jest poprawny

Następny temat

MyFitnessPal

WHEY premium