SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40+ i testosteron od lekarza

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 185
Mam pytanie do osób starszych, którzy biorą teścia, ale nie w celu dowalenia do pieca ponad normę tylko właśnie do wyrównania teścia w organizmie tak żeby się dobrze czuć i żeby lepiej spalać tłuszcz. Jak to wygląda? Jaki lekarz? Endokrynolog? Czy to bezpieczne? Słyszałem, że jak się bierze tylko do wyrównania, a nie ponad normę to nie ma się czego obawiać, ale ja wolę zapytać konkretnie. I czy jak się weźmie tą serię to czy to starczy na długo czy zaraz znowu trzeba walić igłę? Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94743 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
Jeśli masz naprawde słabe wyniki to takie htz raczej już na stałe, zwłaszcza że już 4 z przodu
Daj ankiete działu bo nic o tobie nie wiadomo i wrzuc aktualne wyniki badań
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 185
41 lat, 178 cm, 93kg, nie robię treningu siłowego, głównie zapasy i bjj, dieta żadna specjalna, nie tyje nigdzie tylko na brzuchu lekka opona, która mnie wkurza bo żebym jeszcze tył równomiernie, a tu tylko ten brzuch. Rok temu robiłem wyniki wolnego testosteronu. Wynik 12 jak na mój wiek to ponoć norma. Problemów z erekcją nie ma chyba, że człowiek zmęczony, albo zdołowany. Libido bardzo, bardzo niskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
Ogólnie jeżeli chodzi o terapię zastępczą testosteronem to tutaj zdecydowanie endokrynolog bierze odpowiedzialność za to. Jednak Musisz liczyć się z tym że pójście do lekarza w celu leczenia nie zawsze wiąże się od razu z terapią syntetycznym hormonem A może być podawany na przykład okresowo HCG z clomidem w zależności od podejścia do tematu lekarza. Co do iniekcji jeżeli są to niewielkie ilości można strzykawką insulinową wrzucić sobie podskórnie wtedy nie ma tutaj problemów z ewentualnym wbijaniem Igły jak ktoś się tego obawia. Natomiast jeżeli wyniki są w normie to trudno będzie tutaj uzyskać pomoc od lekarza argumentujac to leczeniem
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 185
Czyli to nie jest tak jak co niektórzy mówią, że idzie się do lekarza, mówi "Panie Doktorze z racji wieku siada mi energia i samopoczucie, proszę mi przepisać teścia do podbicia samopoczucia"? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 663 Napisanych postów 1088 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40109
Z tymi lekarzami to nie tak kolorowo niestety;) nadal mamy ciemnogród;) w większości większych miast są kliniki htz dla mężczyzn ale nie ma co ukrywać, liczą sobie dość sporo :)
3

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 172 Wiek 49 lat Na forum 172 dni Przeczytanych tematów 5386
Ja jestem na TRT od 2 lat pod okiem lekarza. Konsultowałem się z urologiem i endokrynologiem. Prowadzi mnie urolog i tego typu specjalistę Ci polecam. Łatwiej się dostać i zazwyczaj ma większe pojęcie o temacie. Za konsultację nic nie płacę. Jeśli nic się nie dzieje nadzwyczajnego to konsultacja raz na pół roku. Co druga teleporada. Przed spotkaniem badania (morfo + 2-3 wskaźniki). Przed spotkaniem osobistym to samo + badanie (w tym USG).
Aby dostać TRT musisz mieć odpowiednie badania - w tym 2x niski test - oraz objawy charakterystyczne dla hipogonadyzmu. Ponieważ nie planuję potomstwa (lekarz pyta) leczenie HCG czy clomidem nie było proponowane.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 124 dni Przeczytanych tematów 1903
Nie każdy endokrynolog a tym bardziej urolog zna się na męskich hormonach a taki który się nie zna będzie kazał bić Ci omke raz na 2-3 tyg. Musisz szukać androloga ja korzystam z takiego on linę umawiasz wizytę i na drugi dzień rozmowa przez tel.musisz przrsłac mu wyniki np na wchats app. Zrób USG jąder testosteron całkowity i wolny bo ten wolny jest dla lekarzy ważniejszy niż całkowity najlepiej2 badania w okresie 3 tyg. A czy to bezpieczne to sam zdecyduj branie tescia ma swoje skutki uboczne ale życie z niskim poziomem testa dla mężczyzny też ma skutki uboczne także decyzja należy do Ciebie.
Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 124 dni Przeczytanych tematów 1903
A libido to nie tylko testosteron, tą to sprowadza się wiele czynników więc wbijanie tescia może nie zawsze bardzo pomóż:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 185
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. A tak tylko jeszcze na koniec. Jaki jest koszt w ogóle takiego leczenia? Znaczy tego testosteronu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 86 dni Przeczytanych tematów 317
Co do badań nic nie będę mówił bo poprzednicy wszystko powiedzieli, co do samego testosteronu obecnie są dostępne też żele i inne sztyfty zawierające testosteron jest to o tyle wygodne że możesz to wziąć w podróż i nie musisz się dziabac. Moją uwagę zwróciło natomiast to że napisałeś tyjesz tylko na brzuchu czy to nie jest czasem wynik stresu i nie jest to kortyzolowy brzuszek, na sam poziom teścia stres regeneracja problemy w życiu mają znaczenie. Co do libido rzeczy poprzednie też mają znaczenie ale na przykład może być problem z partnerką i teraz pytanie czy libido jest słaby tylko do partnerki a na przykład podobają ci się koleżanki z pracy no to wtedy nie jest to twój problem :⁠-⁠)
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy ułożeniu kolejnego cyklu

Następny temat

Redukcja opinia na temat cyklu

WHEY premium