SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40+ i testosteron od lekarza

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 107 dni Przeczytanych tematów 433
Co do kosztów no to testosteron i niech ci to jest koło 100 paru złotych za flakon żele to jest koło 3-4 stów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 145 dni Przeczytanych tematów 2005
Pralka około 100 zł za 5 fiołek. Jedna fiolka minimum na tydzień. HCG - Eutrig dzisiaj kupowałem prawie 80 zł za fiolkę starczy na jakieś 6 tyg. Badania z początku częściej później chociaż raz na poł roku za jakieś 150 zł:) no i lekarz jeżeli będziesz chodził prywatnie to wizyta recepturowa raz na 3 miechy może rzadziej zależy jak się dogadasz. Omadren wychodzi taniej bo około 110 zł tylko że jest większe stężenie to starczyło by Ci na jakieś 10 tyg, no ale nie polecają ponieważ jest większa możliwość wachania poziomów testa a tego nie chcemy:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 145 dni Przeczytanych tematów 2005
Miało być prolka nie pralka- testosteron prolongatum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 185
No z żoną już żyję prawie 15 lat :) ciężko o super podniecenie w takim stażu, ale jak przychodzi co do czego to jest jeszcze ogień. Na inne kobiety oczywiście też patrzę, ale nie żebym jak za dzieciaka chciał każdą puknąć. Kortzolowy brzuszek? Nie znałem takiego terminu. Oczywiście stresu w moim życiu nie brakuje :( to jest akurat fakt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 145 dni Przeczytanych tematów 2005
Najlepiej to zrób badania pójdź do lekarza i zdecyduj na spokojnie:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 185
Jasne. Pomyślę o tym wszystkim. Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 189 Wiek 49 lat Na forum 193 dni Przeczytanych tematów 5948
Chokehold
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. A tak tylko jeszcze na koniec. Jaki jest koszt w ogóle takiego leczenia? Znaczy tego testosteronu?


Żel androtop to ok. 300zł/mc. Prolongatum ok. 50-60zł/mc. Wizytę mam za darmo. Za niektóre badania płacę. Ostatnie mnie kosztowały 60zł, czyli 10zł/mc (raz na pół roku). Generalnie nie są to duże koszty. Oczywiście można wszystko robić prywatnie i wtedy będzie drożej... tak jak badania możesz robić częściej... Szczególnie na początku - przed kwalifikacją - tych badań trzeba nieco więcej.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
Chokehold
No z żoną już żyję prawie 15 lat :) ciężko o super podniecenie w takim stażu, ale jak przychodzi co do czego to jest jeszcze ogień. Na inne kobiety oczywiście też patrzę, ale nie żebym jak za dzieciaka chciał każdą puknąć. Kortzolowy brzuszek? Nie znałem takiego terminu. Oczywiście stresu w moim życiu nie brakuje :( to jest akurat fakt.


Na TRT, zwłaszcza na początku przypomną Ci się czasy właśnie nastolatka, ja cenię sobie TRT nie tylko ze względu na kwestie siłowe ale również jako poprawę funkcji kognitywnych i regeneracji.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 1624 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26689
Testosreon syntetyczny to siła. Chodzi mi, ile wstrzykniesz tyle masz w krwibiegu działac na cały organizm.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3620 Napisanych postów 36547 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260934
Żele to marnowanie kasy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy ułożeniu kolejnego cyklu

Następny temat

Redukcja opinia na temat cyklu

forma lato