SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do jakiego lekarza iść?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1737
jakieś 2 miechy temu skonczylem cykl z propionatu (20*100 mg) i winstrolu (200*5mg), cykl zakonczylem 30 clomidami, no i po odstawieniu clomidu całkowicie straciłem potencje, dosłownie zero, teraz juz jest lepiej ale nadal nie jest to co kiedyś, moje pytanie brzmi nie jak sie odblokować domowymi sposobami ale do jakiego lekarza sie wybrać zeby mi wrócił moc w Wacławie, endokrynolog czy uroplog, który to jest od penisów??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Idź do endokrynologa powiedz co zrobiłeś albo załatw sobie proviron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
od penisow to sa d*****

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
druga opcja to ponowne odblokowanie

HCG
+ nolva + clomid + ew. Proviron

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
może być tak że go na amen zablokuje jak nic nie weźmie?

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Że niby przysadka mu się wyłączy? Możliwe - mózg działa na tej zasadzie, że jeżeli organizm czegoś nie wymaga do pracy to zmniejsza liczbę aktywnych receptorów oraz grubość tych takich aksonów czy jak to sie tam nazywa co przewodzą impulsy - może nawet dojść do zerwania ich połączeń - więc panowie lepiej sie odblokowujcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11934
moze idz do androloga oni tez się takimi sprawami zajmują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
to nie jest śmieszne

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1737
nie chce sie bawić w zadne HCg ani clomidy ani nolvy tylko raz na zawsze skonczyć z tym gównem, znalazłem pare adresów i telefonów w gdyni lekarzy zajmujących sie tymi sprawami, jeśli ktoś mial podobny problem to bede wdzięczny za rady, wogóle czy ktoś na forum podszedł do podobnego problemu profesjonalnie i sie udał do lekarza? czy lekarz pomogł komuś w podobnej sytuacji i czy naprawde wszystko jest w stanie wrócić do normy? (beka bo na dzisiaj sobie kupiłem wiagre w aptece na recepte 49 zybla za sztuke- koksy to do tego taniocha)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Skoro nie chcesz clomu/nolvy/hcg to lekarz ci przepisze albo proviron albo koks jako hormonalną terapię zastępczą. Poza tym nie wiem co jest lepszym pomysłem - zaufać lekarzowi, z którymi to różnie bywa czy posłuchać doświadczonych chłopaków i zrobić tak jak oni radzą.

Osobiście proponuje ci zrobić konkret PCT potem badania i jeżeli wtedy będzie lipa to możesz sie udać do 'specjalisty'.. proviron to też jakieś wyjście.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca +metka

Następny temat

Szymon Kołecki nie wystartuje w Atenach bo.....

WHEY premium