SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

32lata, 1.5roku ćwiczeń

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
dobrze jak na ten staz aczkolwiek w tym wieku kształtowanie sylwetki jakos łatwiej idzie bo i na starcie masa wieksza i kosciec grubszy ogólnie jakos inny metabolizm. Zaraz pewnie ktos powie ze młodzi powinni miec łatwiej bo maja duze wydzielanie wewnetrzne (burza hormonów) ale w praktyce 90% tych wszystkich dzieciaków z liceów i gimnazjów wyglada jak szkielety i to nie dlatego ze nic nie jedzą tylko mają szybka przemiane materii Zazwyczaj w młodym wieku dominują h tarczycy i jest "zbyt mało" insuliny co owocuje suchym zylastym ale chudym wygladem.W pozniejszym etapie zycia sytuacja troche sie zmienia i nawet skrajni ektomorficy nabierają masywnych kształtow. Po prostu z wiekiem masa przybywa łatwiej (niestety zazwyczaj takze ta niechciana)

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1759


rikaro
sylwetka spoko chociaż klata trochę zostaje w tyle, ale jest ok jak na ten staż
też jestem w tym wieku, ale po pół rocznej przerwie w ćwiczeniach ( kontuzja) spadła mi masa osiem kilo, zacząłem dwa tyg temu.
a oto moja fota (trochę słabo zrobiona, do lustra) ale sprzed pół roku w trakcie masówki.
łap soga na zachętę do dalszej pracy,
zaczynając ćwiczenie po 30 to jestem pełen podziwu dla ciebie, chyba że wcześniej próbowałeś,
bo ja ćwiczę od 17 roku( z mniejszymi i większymi przerwami,ale zawsze wracam do tego ), także rekracyjnie dla siebie, a nie dla rekordów.
sie ma!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
no offence nusiu
ale po 15 latach treningow ciskac 92 na klate ...

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
faktycznie trageida co do nusia czy jakos tak .
Do autora podoba mi sie Waldeczek tez spoko

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2007-01-20 01:51:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5428
RIKARO masz problemy z kregoslupem?
CENTER88 dzieki TY tez chyba nie zle wygladasz przy tych rozmiarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Może nusiu2 cisnął 92kg w seriach?

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
na plus lapka, z tego co widzialem ludzie juz tu chwalii, plecy tez dosyc szerokie. slabo zarysowana klate i talia nieco za szeroka, ogolnie w sumie to stosunek barki/plecy/lapa (jesli chodzi o wielkosc) jest spoko, szeroka talia psuje sporo dobry efekt. nie poddawaj sie i walcz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11262
autor i waldeczek jest ok czego nie mozna powiedziec o nusiu2 i w doddatku z jego stazem, malo tego dziwia mnie jego rady....

"Błądzić jest żeczą ludzką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2540
do waldeczka:
nie mam problemów z kręgosłupem ,ale nie chcę na przyszłość ich mieć ,więc odrobina ostrożności nie zaszkodzi:),zresztą nie zależy mi na dużej masie mięśniowej pleców,priorytetem są u mnie barki i ramiona.Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
wychodzisz z blednego zalozenia
problemy z plecami bedziesz mial jesli ich nie zaczniesz trenowac porzadnie (prostowniki)
sa po prostu miesnie ktore wygladaja
i te ktore trzymaja calosc w kupie
jak trenujesz tylko te co wygladaja - to lipa

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowe zdjęcia

Następny temat

SAIB - początek zabawy z suplami... fotki str: 1, 3, 7 | 9 11, 12 | 15 (NOWE!)

WHEY premium