SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 razy w tygodniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
siema mam 1 pytanko, cwicze 8 miesiecy wiek 17 lat waga 68kg wzrost 174, od tych 8 miesiecy cwiczylem 3 razy w tygodniu teraz chcialbym zaczac 2 razy i kazda partia cwiczona rowniez 2 razy i tu mam 1 pytanie, czy trening np. klatki w poniedzialek i w piatek ma byc taki sam czy pownienem robic inne cwiczenia ?? prosze o wypowiedzi pozdro (moim celem jest masa oczywiscie)

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Może spróbuj coś takiego

Wyciskanie sztangi na ławce poziomej leżąc – 4x6-7
Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej leżąc (kąt 40 stopni) –3x6-7 serie
Rozpiętki na ławce skośnej (kąt 20 stopni) – 3x6-7

Duży ciężar taki żebyś doszedł do tych 6-7 powtórzeń i mógłbyś zrobić jeszcze jeden ale z tródem. Zmieniaj uchwyty (wąski szeroki). Wymęcz je porządnie dużym cięzarem ale nie przesadzaj żeby cie z ławki nie zdrapywali. Pamiętaj o diecie. U mnie takie coś dobrze się sprawowało.
Powodzenia
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
mozesz/nie

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
ale co wydaje sie lepsze ?? zmiana cwiczen czy taki sam
bo ja chcialbym robic np. w poniedzialek plasko sztanga i skos hantlami a w piatek na odwrot tylko nie wiem czy to ma jakis sens to bodzce przyzywczaja sie do pierwszego treningu a drui moze nic nie dawac, jak to widziecie ???

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
jak juz cwiczysz to zmien cwiczenia i intensywnosc...2 razy w tygodniu ostry trening klatki nie przejdzie

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
lepiej raz ćwiczyc dana grupę mięśniową z dużą intesywnośćią! masa = dana grupa 1 raz w tygodniu!! w kulturystyce nie znaczy im więcej tym lepiej!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
no ale caly czas cwicze raz w tygodniu i nie ma efektow wiec moze warto sprobowac 2 ??

w poniadzialek:
sztanga plasko 12/10/8/6
skos hantle 12/10/8/8
rozpietki plasko 3x12


w piatek
hantle plasko
motyle na maszynie

czy oba treningi sa intensywne ?? moze tak byc ?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ja bym juz tej plaskiej nie katowal 2gi raz.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
to moze krzyzowanie linek ?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
to dlaczego nie ćwiczysz 3 lub 4 razy klaty? Masz odpowiedź! odpocznij teraz sobie...tydzień dwa...dużo jedz i śpij! po regeneracji powrócisz wypoczęty i z siłami na nowy plan klatki raz w tygodniu! pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
regeneracje robilem nietak dawno i nic to nie dalo, sporo osob cwiczy klate 2 razy w tygodniu i nie rozumiem dlaczego kazdy to odradza :/

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
Rób jak chcesz! A czy te osoby mają duże przyrosty? Ile już ćwiczysz tym samym planem na klatke? Może poprstu musisz wprowadzić innym bodziec! zmień uchwyt sztangi, koąt łąwki...popróbuj! albo to zwykły zastój! pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC!!!!

Następny temat

Pompki na poręczach - na klatke ?

WHEY premium