SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 - 3 Litrowa BUTELKA na siłownie.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22980

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
też tak myślę. Przeciez koszty produkcji, promocji itp na pewno nie są małe takze na koncową niska cenę produktu nie ma co liczyć. Według mnie sie nie przyjmie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
jw
pozatym ja naprzyklad mam fatalna kranowke w domu i musialbym przelewac tam mineralke ktora najpierw bym musial przytargac sobie, wygodniej kupuje mi sie w drodze na silke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Dwa razy do tej pory widziałem trenujących z takimi kanisterkami. Miały pojemność 5L i sądzę, że były wzięte np. z płynu do naczyń czy mydła w płynie. Wystarczy porządnie takowy baniak wyparzyć i już, choć pewnie nie będzie miał stosownych atestów. Niemniej jakakolwiek cena powyżej powyżej 5zł skazuje pomysł na klęskę. Ludzie będą woleli kupić produkt i zdobyć baniak przy okazji jeśli w ogóle ktoś będzie miał potrzebę wypijania aż 3L na siłowni. Standardem wydaje mi się butelka 1,5L, a i ją do końca niewielu wypija. Niektórzy kupują bezpośrednio na siłowni, bo nie chce im się dźwigać. 1L wody to circa 1kg więcej.

Ktoś tu wyżej wspominał o bidonie... zauważcie, iż mnóstwo bidonów czy shakerów w zasadzie za darmo dokłada się do większych zamówień odżywek czy wprost rozdaje w ramach akcji promocyjnych. I tu widziałbym potencjalny sukces pomysłu. Dziś trudno reklamować markę wśród natłoku koszulek, bidonów czy shakerów, ale to byłaby świetna reklama dla treca, jeśli pomysł by chwycił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Kształt butelki wporządku jak na obrazku
Pojemnosc 2-3l, Idealnie na meczace treningi
cena około 25 zł myśle ze bedzie wporządku
taka butelke chetnie bym kupił
i jedna bardzo ważnasprawa:
Gwint od butelki byłoby by był taki jak przy zwykłej,by sie za gębe nie wylewało jak sie szybko napije :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
hmm idąc takim rozumowanie Shakery i bidony też by się nie sprzedawały.

5 litrów to za dużo Max 3 - 3,5 litra musiałby być

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-11-26 20:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Kupując wodę na siłowni dostajecie wodę źródlaną która jest najgroszą wodą jeśli chodzi o sport, do tego 2-4 razy więcej kosztuje niż w sklepie.

Ludzie płacą 2,5-4 zł za wode źródlaną, W Radisonie na siłowni płaciłem raz 10 zł za wodę, także to sie nie przekłada.
Kupując zgrzewkę można ją wrzucić do domu i szykując sie przelać.

Picie wody podczas treningu jest bardzo ważne, niewielu ludzi o tym wie, jak widzę jak ktoś chodzi z 0,5 butelka po siłowni i robi ostry trening to jest przegięcie, albo jak ostatnio taki użytkownik siłowni powiedział aby nie używać zimnej wody bo mniej kalorii sie spali i zwalnia metabolizm to już normalnie


Zauważyłem pomysł dodania jako gratisu takiej butelki do czego np ?

Jakie macie propozycje ?



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-11-26 20:12:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3307
Do dużych paczek białka i rożnego typu rozpuszczalnych produktów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
EHHE moja dziewczyna powiedziała, że w razie W jak komuś zabraknie paliwa w drodze z lub na siłownie i nie będzie miał karnistra to bardzo dobrze mógłby wykorzystać taki galonik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Fajna, i 15-20zl za taka butle bylo by ok. Mozna ja sprzedawac z jakims izotonikiem zeby nie bylo ze sama butla i troche wiary by moze kupilo

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy program komputerowy do obliczania diety

Następny temat

Redukcja pilne!

WHEY premium