SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

21 lat , Staz 2.5 roku. Prosze o ocene :D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2062
niezly progres ;) jak na 5miechow to masz sie czym chwalic. Ale zeby duma Cie nie zzarla to tak samo jak poprzednicy dodam-plecy , klata teraz na propsie a nogi priorytet. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1721
trebla
niezly progres ;) jak na 5miechow to masz sie czym chwalic. Ale zeby duma Cie nie zzarla to tak samo jak poprzednicy dodam-plecy , klata teraz na propsie a nogi priorytet. pozdro


Duma mnie nie zzera ,wiec spoko :) Milo mi jest ,ze jest dobrze,elecz wiele jest do poprawy :D Wiec dzieki , i jade dalej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 745 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10487
Doktorek2ow
trebla
niezly progres ;) jak na 5miechow to masz sie czym chwalic. Ale zeby duma Cie nie zzarla to tak samo jak poprzednicy dodam-plecy , klata teraz na propsie a nogi priorytet. pozdro


Duma mnie nie zzera ,wiec spoko :) Milo mi jest ,ze jest dobrze,elecz wiele jest do poprawy :D Wiec dzieki , i jade dalej :P
. Ciśnij bo słabo heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2062
hm hm a rozstepy jakies masz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1721
trebla
hm hm a rozstepy jakies masz ?



Jak narazie nie :) Ale zoabczymy za jakies 4-6 tyg co bd :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2062
to sie ciesz ;) wygladasz ode mnie lepiej a ja ich mam w cholere i troche :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1721
trebla
to sie ciesz ;) wygladasz ode mnie lepiej a ja ich mam w cholere i troche :P


Mam nadzieje,ze ich nie bd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 597
https://www.sfd.pl/20_lat...5_lat_treningu_Prosze_o_Ocene_-t931961-s14.html  kolejny raz ktos tu probuje zrobic ludzi w konia:) staz lekko sie nie zgadza:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1721
Akurta konto Fi19x nie nalezy do mnie ;) Wiec spoko :)


tak btw nie raz wieidzłąme,ze ktos sie pod kogos podszywał. nO ale tlumaczy sie winny...Ja wiem swoje a wy psizcie co chcecie ;)

Zmieniony przez - Doktorek2ow w dniu 2014-03-18 23:33:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 597
Sam siebie chcesz oszukac? czy uwazasz ze tak do****es,taks ie zmieniles i ktos bedzie na tyle glupi i nie pozna:) tak jak w poprzednim temacie,tylko polowa twoich wypowiedzi tutaj pewnie jest prawdziwa:) ale poza klamstawami,progres kapturow i barkow w miare widoczny:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ekto,mezo,endo ? do oceny fot

Następny temat

Od placka do zawodnika. 2-letnia transformacja

WHEY premium